bugün

Türk bayrağından rahatsız olan ouroboros çocuğu çok insan tanıdım.

Ama herhalde iBB öyle bir şey yapmaz yahu.

Hem Canan Kaftancıoğlu gibi vatan sevdalısı biri istanbul il Başkanıyken, Ekrem imamoğlu Selahattin Demirtaş'a bu kadar tavır koyarken imkansız.

Geçiniz efendim...

Ha gerçekten öyle bir şey varsa da bu çok Atatürkçü olduğunu iddia eden her tipin buraya yazmaması, buna tepki koymaması ouroboros çocukluğu ikiyüzlülüğü olacaktır.

O da ayrı bir şey tabii...
ak parti belediyelerinde tc ibaresinin kaldırılması belediye başkanı odasında atatürk resmi yerine ak itlerin allah olarak gördüğü rte resmi asılmasına ne demeli peki amk şakirtleri o firma nın flaması asılacak tabiki oraya şirket kimin nesi kime ait belli olsun diye türk bayrağı da başka yere asılır yada o binanın yakınına yapılacak yüksek ve daha uygun bir direğe.
Yorumlayan Andavallar yenikapı mitinginde Türk bayraklarını ayakları altında eziyordu.
Kafasını kuma gömdüğünde o koca ödlerinin dışarı kaldığını bilmeyen beyin yoksunlarını göremediğimiz başlık.

ikiyüzlülük mü görmek istiyorsunuz?

Bu olaya ses çıkarmayan insanlara bakın sadece.

Bu olay bir de başka bir partinin belediye başkanı o koltukta otururken yapılsaydı, kaç yıl boyunca papağan gibi tekrarlayacaklarını düşünün bazı ouroboros çocuklarının.

Adamlar bağımsızlığımızın simgesi, pek çok kez şüheda kanıyla süslenmiş bayrağımızı kaldırıyor olduğu yerden ve yerine iBB flaması koyuluyor.

Ama bunun yanlış olduğunu söylemek, bu olayı kınamak yerine "ya moruk ama akp'de megri megri demişti ama ya bilmiyor musun yoksa? Hehehe. Öyle işte dostum bilmiyorsunuz. Mesela bizimde atalar akraba evliliğini ritüel edinmiş bu aydınlık, bilinç, zeka ondan." diyecek kadar düşenlere bakın...

daha hükumetin yönettiği devlet, daha fazla anne-baba gözyaşı dökülmemesi amacıyla silah bırakması ve ateşkese zorlanması üzere pkk ile görüşürken, chp'nin ise pkk'nın askerimizle savaştığı, askerimize kurşun sıktığı ve askerimizi şehit ettiği dönemde onun siyasi ayağı ile ittifak yapmasının farkını anlamayan akraba evliliği çocuklarına ne desen boş aslında...

Halbuki ouroboros çocuğu bebek katili apo'yu paketleyen mit müsteşarı emre taner bile "oslo ve habur ihanet değildir." demişti bu konuyla alakalı olarak.

Adamlar sanki babasını koruyor gibi buna tepki koyacaklarına utanmasalar olayı destekleyecekler.

Haa bir dakika.

Bu bazı oksijen hırsızları, ouroboros çocuğu terör örgütü liderini bülent ecevit'in paketlediğini de sanıyordu gerçi değil mi?

Böyle cıvık cıvık, yapış yapış bir ikiyüzlülükten daha ağır bir şey var mı diye sormak istiyorum ama cevabını çok net biliyorum.

O yüzden iğreniyorum, kusasım geliyor bazı insan kitlelerinden.

Çok ciddiyim...
Daha bayrağı indirene göt korkusundan açık açık küfür edemeyenler gelip burada vatan millet edebiyatı yapmasın. Bayrağa el uzatan babamınızın oğlu olsa şerefsizin dik alasıdır, namussuzdur.
Kürt kardeşleri sıkılmasın diye t.c ibarelerini parklardan bahçelerden devlet binalarından kaldıran arkadaşlar çok hiddetlenmiş.

Ah imamoğlu sen yok musun?

Ateiste bile allah bir dedirtirsin.
suçtur. soylu bakanımız gerekeni yapar. yok öyle.
Bayrak ve din arkasına sığınan bazılarını görüyoruz, biliyoruz.
Daha dün apo fetö kıçı yalayan insanlar olması bizi anca güldürür.

Devletin, belediyelerin kaynaklarını talan etme hakları elinden alınınca kudurdular tabi.
Sevdiği kız başkasına verildi diye katliam yapan insanların yaklaşımı.
Bayrak bahane, düşmanlık şahane.
türk bayrağı indirip belediye bayrağı asmak nasıl bir saçmalıktır çözemedim. yanına bir direk daha dikersin, türk bayrağının yanında belediye bayrağın da olur biter. ülkenin bayrağını indirmek ve yerine hiçbir mana taşımayan sikimsonik belediye bayrağı asmak... gerçekten utanç verici.
tunç soyer de izmir'in kendi parası ve bayrağı olacak diyordu. kafayı yemiş bunlar galiba. amaçları ne ben anlamıyorum. bu kadar millet ne güzel kendilerini desteklerken illa soğutacaklar milleti kendilerinden.
iyesta kac para len maasin? Dogruyu soyle
Türk bayrağını indirmek kimsenin haddine değil.
tam o sırada da ekrem hapşırmış utanmadan.
plajda bayrak ?

ne ayak ?

akabelilerin yeni maadur olma can simidi mi lan ?

bu dincilerdeki bayrak sevgisi için

şoradan işşşşşalaaaaaa.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
asar tabi kardeşim senin ne haddine led ışıklı başganımızı eleştirmek. vardır bir bildiği asmıştır. hiç sorgulamıyorsunuz ki be kardeşim. evet.
"ibb'ye bağlı cankurtaranlar" kısmı ile derin düşüncelere daldırmıştır. şimdi buradaki bazı g.tü gevşek tangalılar hemen ürümesin diye peşinen yazalım ; o bayrağı gönderden indirmek isteyenin o bayrağın dalgalandığı direk uygun yerine itina ile sokulur. hangi partiden hangi düşünceden hangi ırktan olursa olsun fark etmez. zamanında pkk lı itler ile masalara oturuluyor diye burada "analar ağlasın mı istiyorsunuz" diyenler, ankaraya pkk lıların çaput bayrağı asılırken biz küfür ediyoruz diye savunmaya geçenler, yenikapıdaki her mitingden sonra buraya gelip "gene sokaklardan bayrakları topladık" dediğimizde dili bir yerlerine kaçanlar, tc ( türkiye cumhuriyeti ) ibaresi kaldırılırken andımız yasaklanırken ne mutlu türküm lafı yasaklanırken ağızlarından salyalar saçarak bunları savunanlar bugün bayrak sevdalısı oluyorlar. samimiyetsizlikten gebereceksiniz oğlum az adam olun. olamıyorsanız bile en azından adam taklidi yapın..

şimdi gelelim mevzunun aslına. başlık "ibb"nin türk bayrağını indirip ibb flaması asması. entrye bakıyorsun 2-3 tane zabıtanın yaptığı bir mallık. bunu yapanlara karşı çıkan zabıtalarda var. ama bayrağı indirenler için "ibb"nin zabıtaları denirken buna karşı çıkan zabıtalara "ibb"nin zabıtası yazmamışlar.. eskiden de böyle algı yaratmaya çalışan sığırlar olurdu ama onlar en azından biraz zekiler idi. zeka belirtileri vardı yani deniz anası gibi tamamen beyinsiz canlılar değildi. şimdikilere bakıyorsun tam deniz anası her birisi. ufacık beyinleri var onunla gelip burada algı yaratmaya çalışıyorlar. ibb yazıyor(lar) ki direkt imamoğlu yaptırmış gibi görünsün. veya onun talimatı ile yapılmış gibi gözüksün. bunlar ya aşırı salak ya da gerçekten imamoğlunun her belediye çalışanı ile telepati yolu ile iletişim sağladığını ve ondan habersiz herhangi bir şey yapılamayacağını zannediyorlar. bayrağı indirenler "ibb"nin hayin zabıtaları ama bayrağı tekrardan asanlar "ibb"nin zabıtası değilde vatansever akebeli zabıtalar.
haber kaynağı olarak tescilli yalancılar yeniyavşak pardon yenişafak olan bir adet orul orrul o.ç. nin açtığı başlık.