bugün

ekremin herkesi kucaklama olayını yanlış anlaması durumudur. elim kırılsaydıda oy vermiyeydim.
akabenin enflasyon rakamlarından bile az olmuştur.

beğenmeyen

yallah konyaya

çok güzel bir yer gerçekten.
Hizmet istiyorsan vereceksin aktroll kardeş.
Ayrıca beka sorunu var, dış güçler falan.
Siz iyi bilirsiniz bunları.
bir mermi kaç para biliyonuz mu la ?

mermi

mermi.
O kadar elektrik ve doğal gaz zammına rağmen, hemşehrisi için direnen belediye. Bravo.
icimizdeki yallamalarin akp nin yedigi boklari, soktugu kaziklari gormezden gelip habire imamoglunu karaliyacagim diye ugrasmasi ne sirin di mi ?

Canim benim, kiyamam ben sana....

Sen git bi badelettir kendini hocana, sakinlesirsin.
Yarasın başkanıma.

Zam değil güncellemedir o. Hani hükümet yapınca öyle oluyor ya.
herşeye zam geliyo. normal bence. ama en başta vadetmeyecekti, burda yalancı oldu.

israfa karsiyim demeyecekti. sonra konselere, rakı masalarina tonla para gömdü.

arabaları sergileyip, yeniden kiralamaya gitmeyecekti.

yapamayacaksan, söylemeyeceksin.

kimseyi işten çıkarmam dedi, binleri buldu rakamlar.
Aktotoşlar doğalgaza, elektriğe, ekmeğe, yağa, şekere, sigaraya, içkiye, bilumum mutfak malzemelerine yapılan zamları da imamoğlu mu yaptı. Onları alırken ses yok. Kullanma o halde ibb hizmetlerini mecbur musun ? SiZin tabirinizle atı alan üsküdarı geçti. Artık ağlamalarınıza bir son verin.

Zamdan bizde memnun değiliz. Ancak hiçbir zamdan memnun değiliz, sadece ibb hizmetleri zamlarından değil.
Malı üreten belediye değil. Ham madde malüllere zam yapan işletmelerdir. Hükümet bile tekellerinde olan ürünlere durmadan zam yapıyor. Belediyenin suçu ne burada. Suyu, otobüsü, mazotu üreten belediye mi?
Zam olayına karşıyım fakat hizmetin devamı için mecburiyse yapılır. Hem ben mersinde yaşıyorum istanbullular düşünsün.