her maç eşşek gibi koşmama rağmen bir türlü ne gol atabildiğim ne asist yapabildiğim ne de maç kazanabildiğim oyun.
yine wecanfootball comun düzenleyeceği spring cup'a sahne olacak oyun. ayrıca bu kez kupanın en büyük favorisi fc orangestır.
kullanıcı kontrolündeki kalecilerin gol yeme zorluk dereceleri bundan yaklaşık 2-3 hafta önce gelen yamayla bir nebze olsun azaltılmış oyun. ayrıca önlerindeki topa atılıp tutmaları da eklenmiştir.
bu akşam saat 21 00'da spring cup açılış maçlarından oranges fc - estudiantes maçının oynanacağı oyun.
oyundan oynanışlardan çok muhabbetin arkadaşlıgın öne çıktığı oyun * * *
kızları sinir eden,erkekleri başından kaldıramadığımız gıcık bi hastalık.
tee 2 sene önce beta'sını oynamakta olduğum, küfürün eksik olmadığı, muhabbetin çok sardığı, o zamanlar orta sahalardan gol atılabilen, atari oyunu gibin grafikleri olan bir oyun(du).
Güncellemeler yüzünden uzun zamandır girmediğim efsane takım Estudiantesi'i bile bıkkınlık yüzünden kapanma aşamasına getirmiş olan güzide oyun .
zizu zidane adlı sonradan gelme bir qm nin tüm kullanıcıları soğutarak içine ettiği bi oyundur.
yönetiminin kullanıcılarıyla iyi anlaşamadığı şu sıralar göze berbat görünen ve kendini bıraktıran oyun. 1 yıl emek verdiğiniz, oyunun bu günlere gelmesinde grubunuzun büyük emeğinin olduğunu bilen ve bunları göz ardı edebilen gmlerle(zizu zidane) sonunu hazırlayan futbol oyunu.

(bkz: lanet olsun)
niyazi golatar karakterimle dahil olup, sözlük yazarlarından destek beklediğim danışıklı futbol oyunudur.

ben böyle düz işleri, maça girip de gol atmaları falan sevmem hacı; hemen sözlük takımları kuruyoruz, kendi aramızda "i can football zirvesi" tertipliyoruz. o da kesmezse, ekşi'yle itü'yle kapışıyoruz.

evet bunu yapıyoruz! lazım olursa, kullanıcı adım sabrikaleyidusundu. msjlarınısı bekliorm.*
en son girip bir bakayım dedim, 2 aydır update edemeyip oyuna giremiyordu exe si. oyun dinamiklerini değiştirmişler, g.tüm gibi olmuş. gm olaylarını pek bilmiyorum ama bu haliyle oynanmaz.
yeni kullanıcıların entegre olması aşamasında, biz elit kesimin '' grubunun sabrının test edildiği oyun.
(bkz: wecanfootball com)
(bkz: ya sabır)
(bkz: zizu zidane)
sobee'nin daha önce mynet bilardoda yaptıgı gibi her şeyi vip/paralı üyeliğe dayandırdığı oyun. beni şaşırtan 24 temmuzdan önce kayıt olanlara ömür boyu vip üyelik vermesi.

beta serverda vip üyelik gördügüm tek oyundur kendisi. nice p2p oyun bile beta testlerini free yapar.. sonra türk online oyunları neden gelişmiyor diye sızlanıyorlar bir de. sen baştan oyuncunun cebindekini sömürelim de gerisi problem değil mantıgına girersen başı gelişir.

kemik bir topluluk var oyunda, sürekli takılan, arada 3-5 kişi kayıtlanıyor ama sonra vip üye alınamadıgı icin topa vurmaktan ibaret olan oyundan soguyup kacıyorlar..
yeniden takımlarım gelmesiyle* eski havasını yavaş yavaş yakalayan oyun. çok yakında resmi olmayan turnuvalar yapılmaya başlanır.
bir erkek söylemidir.
ilk başlarda iyi gibi dursada maçta ayağınıza bir veya maksimum iki kez tp gelmesi sebebiyle kendisinden soğutan oyundur.
içersinde bir sürü dingilin olduğu, bu dingillerin oyunun içine ettiği başarısız bir yapım...
sözlükte sağ taraftaki reklamında trent reznor diye bir futbolcu görünce yarılmama sebep olan oyunun reklamı.

(bkz: trent reznor)
mümkünse gece geç saatlerde, değilse ilkokulların kapandıgı saatten önce oynanması gereken oyundur. bu saatler haricinde oyundaki kullanıcı yaş ortalaması 11' e düşmektedir.

edit : karar verdim bu oyun 5 para etmez.
sürekli kendini güncelleyen ama yeni versiyonlarını indirmekten illallah dediğimiz oyun.
kaleci hariç 10 kişinin 10'unun da forvete soyunması şeklinde geçen maçlara sahip olan ilginç oyun.bi çözümü olsa da oynasaktır.
son güncellemeyle beraber gollerden sonra replay olayına girmişlerdir. dingil bir herifin kaleye girdiği maçlarda 10 dakika olan maç süresi 17 dakikaya kadar çıkabilir. haliyle can sıkıyor. bu arada:
(bkz: red star)
(bkz: herşeyin bokunu çıkarmak)
daha güzeli için:
(bkz: football superstars)

not: liseli piçler gelmesin.