bugün

hıncal uluç'un yorumudur, her kelimesi doğrudur.

''Ben böyle bir aptallık hayatım boyunca görmedim...Ezeli rakibine yeniliyorsun,saha içinde seni 80 dakika eziyor sana top yüzü göstermiyor,sen kalkmış yenildiğin maç sonrası binlerce seyirci önünde sahte kutlama yapmaya çalışıyorsun...O stadta 3 kişi o görüntüye aldanıp sahaya atlasa 3,5 olacak 5,50...derken 5 bin olacak 1 dakika içerisinde... Fenerbahçe seyircisini tebrik etmek lazım böyle aptalca bir oyuna ortak olmadığı için...Bu duruma izin veren tüm Galatasaray yetkililerinin utanç duyması gerekir...O utancı anlayabilecek yapıya sahiplerse tabiki...
Galatasaray'ın yenildiği maçta sevinmesi biraz garip değil miydi?
Fenerlilerin meşhur timsah yürüyüşleri vardı ya... Ben biraz ona benzettim. Ayıp şeyler bunlar... Fener'i yen orada sevin. Mağlup olduğun maçtan sonra zıp zıp zıplayacaksın! Ha tabii... 6 tane yemediklerine seviniyor olabilirler...''

Hıncal Uluç

- beşiktaşlıyım.
hıncaş uluçun da bir çok kişi gibi algılama, düşünebilme sorunu olduğunu gösterir.

ulan maç takımın umrunda değildi, top oynamadı takım. bakın fenerbahçe oynatmadı değil, galatasaray oynamadı.

maç sonunda da fenerbahçelilerle makara yaptılar resmen, belli ki planlanmış muzur oyuncularımız tarafından.

Kadıköy Hatırasu (2) de sağ üstte bir şey vardı, he işte ;)
futboldan başka her konuda gayet güzel yazılar yazan hıncal uluç' un yorumudur. futbol yazarken, sırf değişik yazmak adına enteresan şeyler yazabiliyor. insan da bir süre sonra okumak istemiyor haliyle.
bozuk saatin bile günde 2 defa saati doğru göstermesi misali hıncal uluçta ara sıra doğru şeyler yazabiliyormuş.
asıl feneri yenip de sevinirlerse millet sahaya inerdi be hıncal reis. sen sakin ol.
Hıncal uluç'un yine gündemde kalmak için yaptığı saçma sapan açıklamalardan biridir. Hıncal uluç futboldaki ve takımlardaki dönemsel değişiklikleri algılayamayacak kadar salak bir adam değil, bu nedenle yaptığı bu açıklama da onun gerçek düşüncesini yansıtmıyor. Galatasaray daha maça çıkmadan önce biliniyordu bu maça çok fazla asılmayacağı ve fener kadar yüksek motivasyonla oynamayacağı. takımın şampiyonluk kutlamasını yapmış olması, değişen oyuncu profili ve oyuncuların büyük kısmı için fener maçının büyük önem arz etmemesi -volkan emre gibi oyucnular yok galatasarayda-, avrupadaki hedefin üzerinde gelen başarı, fatih terimin kulübede olmaması gibi önemli etkenler vardı.

3 kupa açıklamasından sonra elinde bir şey kalmayan fenerbahçenin bu maça nasıl bir motivasyonla çıkacağı belliydi. Ve beklenen oldu fenerbahçeli oyuncular bir topa 5 kişi saldırırken galatasaray maç boyunca pres yapmadı. Rakip sana top vermedi sen top oynamadın şeklindeki analizlerin maçı değildi bu maç. Sonuç olarak galatasaraylıların maç sonucu seviçleri fenerbahçeli oyuncuların maç içerisindeki tavırlarına cevap olarak yapıldı ve bunda yadırganacak bir taraf yok.

adettendir: galatasaraylıyım.
akıl ve ahlak yoksunu insanımsılar topluluğu tarafından "bu adam ne diyo amk?" yaklaşımı yapılabilecek yorum.

çünkü; fb veya gs tarafı-yönetimi olsun "yenin de şampiyon olamayalım." yaklaşımı yapmıyorlar mı?
hele ki, 14 yıldır rakibini sahasında yenememiş ve rakibinin bariz bir şekilde üstün olmasını kabul etmiş bir takım yansıması bu kutlama ile itiraf olmaz mı?

nasıl olsa yeniliyoruz, bizden üstünler anlayışı.