bugün

Keşke kız olsam bu adama çırıl çıplak soyunup.Korumalardan sıyrılıp sarılmak isterdim bak bakalım o zaman gör dekolteyi.
karısını evli sekreteriyle aldatmış, bu sekreterinin kocasından boşanmasına neden olmuş, bu sekreteri gebe bırakmıştır.

bugün de çıkmış "açık saçık giyiniyor" diye gözde kansu'yu işinden etmiştir.
ismini duyduğum zaman mideme ağrıyor. Utanç kaynağı siyasetcidir ise yaramaz.
ne kanal ismi ne sunucu ismi vermemiş olmasına rağmen kendisinden habersiz biri işten çıkarıldı diye günah geçisi ilan edilen siyasetçi. bu chpli münafık tipler zaten bahane arıyorlardı. şimdi ellerine geçen bahaneyi sonuna kadar sömüreceklerdir.
Aynı zamanda bu zatin sekreteriyle ilişkisi olduğunu, amcasinin oğlunun pkkli oldugundan umarım artık insanlarimizin haberi vardır. Din iman allah derler her türlü işi yaparlar bunların dini imanı allahi recep tayyip erdoğandir. akp zihniyeti işte ne beklersin.
sekreteriyle ilişkisi olduğunu iddia edip ortaya hiçbir kanıt koyamayanlar sanırım bu sekreterin çocukları oluyor.

bir konuyla ilgili yorumda bulunduğu için linç edilen siyasetçidir.
eleştiriye küfürle cevap veren osurukların nefret ettiği siyasetçidir.
Biraz libidosu yüksek galiba. iki eş, birlikte ev tuttuğu sekreter...
karisini evli sekreteri ile aldattigi ortaya cikinca, olay emine erdogana kadar gidince ben sekreterime imam nikahi kiydim onu magdur etmedim demis siyasetcidir. Eskiden de milli egitim bakaniydi. Kanit istiyorsaniz, bu aldatma olayi ciktigi zaman gazeteler yazmisti, hatta bir kadin haklari derneginin bu konu ile ilgili basin aciklamasi da vardi bulur okursunuz. Kendi secimi ne yaptigi bizi ilgilendirmez tabi ama, dekolte ahlaksizliktir deyip evli sekreteri ile iliski yasamak gercekten ahlaka cok uygundur. He bir de bu olayi savunup elinizde delil var mi ki tarzinda yaklasimlarla savunmak ahlaka daha da uygundur. Illa bir kanit gerekiyorsa huseyin celik'in bu olayi hic inkar etmemesini ve sonradan sekreterinin esinden ayrilmasini, bakanin sekreterine nicin imam nikahi kiydigini falan da dusunebilirsiniz. Futbol takimi tutar gibi siyasetci sevilmez sayin yazarlar bunu da onemle belirtmek istiyorum.
Gözde Kansu'dan isteyen adam.
gözde kansu'nun vermediği adam.
( . v . )

yukarıdaki şekilden tahrik olabilen bakan. adam bakıyor durduramıyoruz.
modacı.
şu sıralar, yaptığı "doğru dekolte" tasarımları ile göz dolduruyor kendisi.
Dekoltesini eleştirip sunucuyu işinden ettiren bu zat-ı muhterem'in evli iken sekreterini hamile bıraktığını, kadının çocuğunu yurt dışında doğurduğunu ve olay açığa çıkınca 'imam nikahımız var o benim ikinci eşim' dediğini biliyor muydunuz ?
ilk başlarda okullarda sonra üniversitelerde kılık kıyafet serbestliği getirip en son kamu kurumlarında yandaşları olan başörtülülerin gönlünü fetheden eskimiş bakan şimdinin milletvekili. müslümanım diye gezmesin gözde kansu eğer bir allah'ın kuluysa o kulun hakkını yemiştir. kendisi bilmez ama ben hatırlatayım o takım elbiseleri ile rekat rekat namaz kılsın, yıllarca oruç tutsun, 50 defa hacca gitsin, 1000 tane kurban kessin kul hakkı af olmaz. cehennem eğer varsa en sıcak yerinden bileti kaptın hüsssin! hadi yine iyisin...
kendisinden alentirik alan kadın 1 watt lık ampul gibidir.
Evli kadını zorla kocasından boşatan bir adi.
Sana ne lan elin dekoltesinden keltoş.

Ayarttığı sekreterinin kocası intihar etmişti. Ruhu şad olsun.

Sayın başbakan şu işe yaramaz rezili kovsa da ülke kurtulsa.
Her televizyonda gördüğumde dünyadan ve türkiyeden soğma sebebim.
sekreteri ile arasındaki yasak aşk ilişkisi ile ilgili verilen haberleri girdiği mazlum edebiyatıyla kapatmaya çalışan bakan kişi.

yeri geldiğine herkes ile ilgili elimizde kaset var diyen kişilerin, kendileri hakkındaki gerçekleri örtmek için kıçını yırtmalarına en büyük örnektir.

http://goo.gl/pwLFpI
Hocadir. Kitapları vardır. Mensubiyetine bakilmasa, salt bakilsa degerli bir insandir.
ahlakla uzaktan yakından alakası olmayan rezil.

sekreteriyle güya imam nikahlı namuslu yaşıyor. ulan peygamber çok eşli idi çünkü dini yaymak ve kadınların kötü yola düşmesini engellemek istedi sen uçkur için evli sekreterini boşatıp imam nikahlı yaşayarak rezil biri olduğunu gösterdin.

bir gün bakanlık bitecek seni o zaman göreceğiz hadsiz.
tipik müslüman geçinen ahlaksız akplidir. lafa gelince en dindar bunlardır. bu adamların ağzına allah peygamber sözcüklerini almaları mide bulandırıcıdır.
(bkz: ele verir talkını kendi yutar salkımı)
akp vekili.

bu gece show tv'de göbeğine kadar dekolteli bir kıyafet ile arz-ı endam eden bülent ersoy için neler söyleyecek acaba?
devlet bahçeli den küçükken çok dayak yediğini düşündüğüm boş adam. yoksa neden sürekli devlet bey in üzerine oynasın diye sormak gerekir.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24966129.asp
şu adam tv'ye çıkınca kanalı değiştiriyorum ya ne kadar itici, iğrenç bir insan ya?
özünde sapığın teki olan, dini arkasına alıp namuslu ayağına yatan bir çakal.

sekreter fantezilerini bilmeyen kalmadı hüso'nun *