bugün

samimidirler.
sıcak kanlıdırlar.
"özellik yada ayrımcılık olarak söylemiyorum" benim tanıdığım hüseyinler alevi idi.
ne en iyi arkadaş ne de düşman olurlar.
en iyi arkadaştan daha çok yardımcı olurlar.
Genelde yakışıklı değil ama sempatik olurlar. Boyları 1 70 küsurlerdedir. Bir de tanıdığım Hüseyinler hep esmerdi.
Hepsi esmer ve yobaz olur ehehhe. Hatta bizim mahallede bit hüseyin vardı, top oynamamıza kızardı. Bizde küçükken hüseyin hüseyin kıçımı yesin diye bağırırdık. Valla doğru söylüyorum lan.
Şu ismimi sevmeli miyim sevmemeli miyim anlamadım ki arkadaş.
bunlar düz ova da yaşarlar, makilik alanları da severler.

karşı cinsle çiftleşir tek eşli yaşarlar. eşleri bir batında 1-2-3 çocuk doğurabilirler. soyları tükenmek üzere olduğundan devlet bunları koruma altına almıştır.
genellikle pezevenk olurlar. tanıdığım hüseyin'lerin % 80 i pezoydu. olmayanlar istisna tabi. onlar alınmasın.
esmer olup hafif capkındırlar. Az macolukta vardır.
Tehlikeli ve serseri tiplerdir.
Bir cok benzerlikleri vardir.. Sasilacak kadar hepsinin iki gözü, burnu ve agzi vardir.
müşkültpesent, adamsendeci, namütenahi heveslere sahip, müstehzi kişilerdir.
Trakya da üseyin olmaları.
Serseri ve it olmaları. Bir de üzgün.
bir de avnilerse kesin mutlulardır.
derileri benekli, ağız yapıları farklıdır.
Benim tanıdığım bütün hüseyinler pic çıktı. Kusura bakmayın ama hüseyin diyince aklıma gavatlık geliyor.
kırsal kesimde yaşıyorlarsa isimleri ile seslenilirken "fıseyinn" şeklinde telaffuz edilmeleridir.
kardeşim olmaları, en azından 1 tanesinin.

gerçi bütün hüseyinlere abilik yapabilirim, öyle de bir delikanlıyım. gözlerim camyaklı.
hep kumral ve kıvırcığa yakın saçlılardı. orta boylu biraz göbekli filan.
hasan isimli biraderleri olması ihtimali yüksektir.
(bkz: kıl)
(bkz: köseliğin olmaması)
herhangi bir ortak özelliği yoktur çünkü her karakterde Hüseyin tanımışımdır.
hüsocuk,hüsocum,hüso,hüs gibi kısaltmalar yapılıyorsa yanağına şaplak atılan Hüseyinlerdir eğer bu kısaltmalar yapılamıyorsa sert Hüseyinlerdir.
saflık veya salaklık.
15 temmuzda hepsi sokaktaydı, istisnasız.
Yavan bir mizah anlayışına sahip ve eğitilemez serseri olmaları. Bir de puşt.
Her yüzyılda bulanabilmek gibi bir özellikleri vardır. O değilde taş devrinde nasıl çıktı hayret doğrusu.*