bugün

muhteşem yüzyıl dizisinin iki baş kahramanının memelerinin karşılaştırılmasıdır.

dekoltelerden gördüğümüz kadarıyla hürrem'in memeleri daha iri ve daha güzeldir.
başlığa esin kaynağı olan karşılaştırma için;

(bkz: bihter in memeleri vs nihal in memeleri)
kesinlikle hürremdir, mahidevran'ın şansı bile yoktur.
önemli bir konuya parmak basılmıştır. başlığı ben açıcaktım, utandım. sanayici benden çok yaşıycak...

yalnız olay tarihten çıkmış ve göğüs göğüse çarpışmaya dönmüş görünüyor. tam ergen filmi olmuş bu; benim işim olmaz!
hürrem sultan-meryem uzerli için;
görsel
görsel

mahidevran sultan-nur aysan için;
malesef bulamadık.
(bkz: 404 not found)
görsel

görsel
dördünün de arasına krema dökülüp yalanabilir. bence yani.
google'a sordum hürrem dedi:

http://www.googlefight.co...d2=mahidevran+in+memeleri
ikisi de iğrençtir. ne o öyle. ıyk.
fatmagül ün yengesinin memeleri karşısında bir hiçtir.
hürremin memelerin 10 çekeceği kıyastır. mahide evranın o kadar kastırmasına rağmen anca o kadar büyür.
Nadide Sultan'ın yanında solda sıfır halidir.
hangisi göğüslerini dizinde sektirebiliyorsa o kötü olandır. bir de alta kalem koyunca hangisi duruyorsa o daha da beterdir.
(bkz: marshmallow cupcake) vese (bkz: cheesecake zucchini)
hürrem o memelerle değil mahidevranı alt etmek yeri geldiğinde viyana kapılarını bile devirir. çok rahat hürrem in tombikto memeleri ile kazanacağı versustur.
hürrem tek memesi mahidevranın 3 tanesine bedel.
hürrem'in memesi kazanır diyecek 1 milyon kişi bulabilirim.
hürrem silikonlu.
songül karlıya rakip olamaz ikisi de.
hürremin göğüsleri daha büyük, daha güzel ve daha beyazdır.
mahidevran'ı oynayan oyuncu göğüs dekoltesi sevmediğinden henüz onunkileri göremedik. ama görsek de fikrimiz değişmez sanıyorum. küçük olduğu her halinden belli.
dibine kadar hürremdir. evet.
bi (bkz: zuhal topal ın memeleri) değildir. hele hele (bkz: göksel in memeleri) hiç değildir. evet.
(bkz: hürremcilerin beyinleri) vs (bkz: mahidevrancıların beyinleri)
(bkz: meme olsun da)
hürrem sultan ,kanuni sultan süleymanin muhterem esidir,halife Ye yarenlik etmistir ,şerefsizlige gerek yok.
sıkmadan bir şey söyleyemeyeceğim 4 memenin ikili takımlar halinde yarışıdır.