bugün

aslı olmyan durumdur. gemiye birer çift hayvan alınmasının esprisi, dünyadaki her hayvandan birer çift alınması değildir. sahip olunan çiftlik hayvanlarından birer çift alınmasının yeterli olacağı, abartıp açgözlülük yapıp da tüm sürüleri gemiye doldurmaya çalışılmaması gerektiğidir.
penguen kutupta yaşayan bir canlıdır birinci mantık hatası
kangurular sadece avusturalyada yaşar buda ikinci mantık hatası.
penguen yüzerek gelmiş, kangurudan bizimde haberimiz olmadı.

- hz. nuh' seçme ve yerleştirme merkezi -
yok kangurunun penguenli ponpon terliği !

(bkz: çüşünüz)
pengueni nerden getirtti diye sorunması gereken eylemdir.

dhl express mi getirdi de haberimiz yok?
görsel
belki de o zaman ciddi bir teknoloji vardı. sadece dnalarını alıp onları yeniden canlandırmıştır. illa hayvanların kendisini alıcak diye bir şey yok. mısırlıların şimdiden daha gelişmiş millet olduğunu unutmayınız. olamayacak bir şey değil.
ciddi bir teknoloji var o zaman ama nedense tufanı sadece gemiye binenler atlatıyor. madem gelişmiş teknoloji var diğerleri de bir gemi yapsaymış.

ayrıca mısırlılar kültürlü medeniyet ama teknolojik olarak sıfırdır. utanmasalar mısırda internet ful çekiyordu diyecekler o duruma kadar geldiler artık.

bunlar turist çekmek için palavra. astronomi bilgileri var ama öyle uzaya araç fırlatacak kadar değil yani.
şimdi de onları görebiliyor olmamızı sağlamıştır Allah'ın izniyle eğer ki aldıysa cidden sağ olsun derim kendisine tüm peygamberlere ve hayatımdaki iyi insanlara beni ben yapanlara dediğim gibi.
Kur-an'da bununla ilgili surelerde tüm dünya sular altında kalmış diye bir ibare yok eğer varsa hem buraya hem bana özelden yazın.
(#31594549)

Olm zaten olay mistik bir olay ilahi bir kudret tarafından gerçekleşiyor ne gemisi ne şeyi peygamber olduğu için kurtuldu hz nuh

Bu nasıl mantık ulan! Her önüne gelen dini eleştirmesin.
gerçekleşmemiştir. çünkü nuh'un gemiye penguenleri ve kanguruları alması için hiçbir sebep yoktur. nuh tufanı'nın gerçekleştiği bölgedeki canlılar alınmıştır, o kadar. kuran'da anlatılan budur.

eleştirmeye çalıştıkları olaydan haberi olmayan kafirlerin ibretlik durumunu keyifle seyrediyorum.
Nuh diye birisi yaşamamıştır olay tamamen efsanedir.
(bkz: gul yabani diye birşey yoktur ama olabilir de)
evrimci mantığın çürütmeye çalıştığı iddiadır.

oğlum siz evrimci tayfası değil misiniz?

belki adam gemiye tavuk almıştır onlar evrilip penguen olmuştur.

kurbağalar da evrilip kanguru olmuştur.

bir de böyle düşünün.

şimdi aklınıza yattı değil mi?

sizi sizin silahınızla vurdum sonuçta.
Güldüren olaydır. Hayatında hiç penguen ya da kanguru görmüş müdür. Öyle canlılardan haberi bile yoktur ne gemiye alması *