bugün

müslümanı, yahudisi, urumu'na cümleten sabah akşam şefaat eden modern evliya.
siklamen postu ile okey masasında icra ettiği "kaşlar aşağı kaşlar yukarı" sporunun ve sporcusunun da dostudur.*
ismi anılırken mutlaka "hz. mahmut (sav cc ra as)" denmesi farzdır.
allah katında da kabul görmüş mubarek zat.
şüphesiz ki "sözlük katı"nda da çok makbul olduğu hakkında yazılanlarla tescillenmiştir.
kadinlarin bir burun kili telini bile gortermelerini yasaklamistir.
hani bu son hazretti denmesi gereken kişi.çocukluğumdaki bir çizgi karakter.
köleliği kaldırır gibi yapmış, kaldırmamıştır.
yılbaşınında emredildiği gibi taksimde turistlerle fotoğraf çektirerek dini görevini yerine getireyazmıştır.
elçilerin kralıdır,samanyolunun en parlak yıldızıdır.
tükürüğünün, burun kirinin, balgamının ve
ellerini-ayaklarını yıkadığı suyun ''kutsal'' olduğunu iddia ederek
bu suyu insanlara içirten mahmut'tur.

''kobrail bana bir çömlek getirdi ve ben ondan içtim ve bunun üzerine bana cinsi münasebette kırk erkek gücü verildi'' demiştir.
eşeğin amına su kaçırmaktır, terbiyesizliktir.
allahsız eşcinellerin * kendilerine peygamber seçtikleri, balgamını içip bokunu yedikleri, istiklal caddesinin sonuna doğru bank altında yaşayan tinerci piç.
"öyle terbiyesizim ki koskoca bir dinin peygamberi ile alay etmeyi kendimde hak görüyorum, niye çünkü ben bir öküzüm " adlı tiyatro oyununun baş kahramanıdır.
uganda da doğmuştur bok kokuludur. bütün inekler onun yüzü suyu hürmetine yaratılmıştır. götündeki kıllar kendi dinine inanan insanlar tarafından tapınaklarında özenle korunmaktadır.
su aralar daha cok ihtiyacimiz olan kisidir. gelsede birkac kutu bira icsek kafamizi bulsak birlikte.
adını anarken sonuna (suv), (yeah) kısaltmalarından birini iliştirmek edeptendir, vaciptir.
ümmetini çoğalttıkça "entry yerine mahmut diyelim kampanyası" gibi eylemlerle sanal dünyaya baskı yapmaya başlayacak olduğu duyumları ile gücünü arttırmaya çalışacağı kesindir.
hababam sınıfı tragedyasında sıkça bahsi geçen kişi. en büyük düşmanı inek şabandır.
gul yuzune kurban oldugumdur.
su aralar daha cok ihtiyacimiz olan kisidir. gelsede birkac kutu bira icsek kafamizi bulsak birlikte.
gül yüzüne gurban, şefaatına hayran olunası kişi. gerçek gül nedir bilmeyenlerin kıçına tampon olur. ne derse o!
kadinlar sizin maliniz degildir demis kadinlari mali olarak gorenlere de mal oglu mallar demis ustun kisilik.
buda kim dediğim kişidir.
ayağı yıkanası, suyu içilesi hazretler hazreti.
hasta bir kaplumbagayı iyileştirmek için 10 gün yas ilan ettirmiştir.
güncel Önemli Başlıklar