bugün

10. Nesil iddaaya girdiğim ulu olmayı asla başaramayacak yazar.
Kişisel not, çok güzel yemek yapar.
(bkz: penye boxerin göte kaçma sorunsalı/#20434080)

orucu bozan yazar. evet.
çok uzaktan kuzenim galiba.
beni neden sevmediğini bilmediğim yazar.
kahkaha attıran yazardır...

(bkz: #24099363)
(#24115859)

nassı bi cehalettir o layynnn!
insanlara saygı gösteren ama aynı saygıyı fikirleri ve öfkelerine gösteremeyen yazar, kendi fikirlerini beğenmeyenleri de saygıyla karşılar... vasıfsız ya da budala bulunabilir, dünya üzerindeki her birey gibi, dert etmez, etseydi yaşayamazdı zaten, her insan gibi... o ne düne bakar pişmanlıkla, ne yarına kaygıyla, bu güne bakar hep farkındalıkla...

azıcık da duygusal olduğu(mu)nu kabul edebiliriz. bu şarkı da örnek olsun diye dursun buralarda, açar dinleriz arada.

http://www.youtube.com/watch?v=qXWmJM0IxTg
bu kadar yazar çokluğu ve karmaşası içinde necip fazıl başlığı altına yazdıklarıyla "ben cahilim ulaaaan" diye dikkat çekmeyi başarmış yazar. yahut yazamayan yazar.
iktidar yalayıcı köpeklerin dolduruşuna gelip leş şairleri savunmayan yazar/şair. zira; necip gibi gereksiz bir kumarbazı, dilenciyi, yalakayı ve iftiracıyı savunmak, öğütlerini ödev bilmek, şiir diye yazdığı arap, fars cikleti manilerini taktir etmek onun karakterinde insanların uğraşıdır.

canatan; canatanı cehaletle yargılayan her ergen insan çöpünün hakaretlerine alınacak bir yazar/şair de değildir ayrıca.
bana özelden isim ver diyen ismimi verince de hazırola nasıl geçmesi gerektiği hususunda kararsız kalan necip fazıl düşmanı olduğunu zanneden fakat aslında kafasında oluşturduğu yobaz dünyanın düşmanı olan klavye başından islama saldırıp sokaklarda bir türlü göremediğimiz tiplerden bir tip olan yazar.
(#24474577) eskileri bilmeyen, bilmediği halde açıp bu adam ne yazmışta böyle diyor diye iki entry okumaktan yoksun olduğunu düşündüğüm yazar. yapıcı veya yıkıcı eleştiri eleştiridir canı sağ olsun.
(#24498057) başka bir yazara attığım mesaj kendisine geldi diye,özür dilediğim halde,bana tehditler savuran yazar.

sosyal zorbalık veya sanal zorbalık,umurumda değil.engelleyecekseniz engelleyin,donuz listesine atın,her entryme eksileri döşeyin ama beni rahatsız etmeyin sevgili canatan.
küfür etsen "benden bahsedildi" diye gerinecek, kerkinecek yazmayı hakaret etmek addeden, addettiğini de hakkını vererek yapamayan, hevesi hırsla, latifeyi kaka, sözlüğü çöp tenekesi ile karıştırdığı açıkça görülen yazmasa da olur cinsten yazar şeysi. şahıs değil de şahıscık...