bugün

Eyvallah biladerim..
görsel
Yürü git işine. Evet.

Edit : reklam yapmayın lan. Tengir gibi. Evet.
:):):):) bunu yazacagimi hic tahmin etmemistim fakat surda varolan ve aslinda kucucuk bir kitleden ibaret mal sürüsünden hangisinin kuyruguna ne gerekceyle basmissam caylak olmusum. tek bir kisi tanıdım sozluk sayesinde. o kafi benim icin ve iyiki de tanıdım. su kof ortama bir vefa borcum varsa sadece ama sadece bu yuzden. entrylerimdeki usluba gelince surda iki moda yaranacagim diye kendimden ödun verecek degilim. burdaki tiplerin yuzde doksan dokuzunun kapısının önünden gecemeyecegi ortamlarda bulunmus ve orda kimseye boyun egmemisim burda iki ergen zihniyete mi boyun egecegim allasen! ozetle yine olsa yine yaparim. fakat gece gunduz asildiklari halde benden bir isik göremeyen tipler yüzünden boyle olduysa da sasirdim, üzüldüm falan filan demek isterdim ama acikcasi boyle de hissetmiyorum. sosyolojik gozlem yuvasiydi burasi benim icin. yani olmasa da olur cinsten. hepsi bu!
veda etmeye deger gormuyorum uludag sözlüğü. sadece son entrymi girmis olmak icin yazdim. hepiniz ne haliniz varsa gorun sevgili suserlar. bye.
görsel
Benden bu kadar .

Yolunuz bahtınız açık olsun dostlar .
(bkz: biyik bıraktı).
farkında mısınız.
sürekli bir gidiş ama bitmeyiş var.
günlerdir giden gidene
hala giden çıkması çok ilginç.
kavimler göçü halt yemiş.
uyumaya giderken entry girilebilecek en naif başlık.
kendiniz için küçük, insanlık için de sik gibi bir adım atacağınızı gösterir.
"hoşçakal" sözü uzun veya temelli sürecek ayrılıklar için kullanılır. eğer illa kullanılacaksa "şimdilik hoşçakal sözlük" olabilir. "bana ayrılan sürenin sonuna geldik sözlük", "bir şey demiyorsanız ben yatıyorum sözlük", "yarın görüşmek üzere sözlük" gibi alternatifler düşünülebilir.
ben her gece yatarken belki uyanamam diye düşünerek giriyorum yatağa. yani bir ihtimal gayet mantıklı bir sesleniş. hiç geri dönmemek üzere gidiyor olabilirdim.