cool story'dir.

soruların cevapları:

1- kız, arkadaşınla da ilgilenmiyor senle de. sıkılmış, konu açmak için konu açmak için konu açmış. kafayı yorma.

2- bu ne demek lan? x'e tatlı dedi diye seninle konuşmaması mı gerekiyor?

3- birinci cevap ile aynı. ne kadar leş bir muhabbet döndüyse kız sıkılmış. konusuzluktan konu açmış.

gg.
ergen hikayeleri.
hoşlandığım bir kız arkadaşım yok yada benden hoşlanan biri bildiğim kadarıyla. aslında bu entry neden attığımı bilmiyorum.
Kız seni istemiyor bu yüzden arkadaşına tatlı diyor onu da istemiyor zaten arkadaşının başkasıyla ilgilendiğinin farkında işin daha fazla ilerlememesi için güzel bi taktik geliştirmiş.
Kadın bakış açısıyla yazıyorum:

1) siz tamamen kanka modunda değilseniz ki değil gibisiniz arkadaşınla ilgileniyor

2) sen köprüsün

3) şansını denemek istiyor

Şimdi açıklamam şu şekilde

Ben tatlı kelimesini kullanırım, bu kesinlikle flört belirten bir kelime değil. Ama kullanımına göre değişir. Biri birinin numarasını alır, sonra anlaşırlar ya da anlaşmazlar muamma. Ama senle yeni tanışmışken bunu sana söylemesi absürd, sen elendin bu yüzden senden hoşlanmıyor.

X in z ye yazdığını biliyor, bu demek ki x i göz ucuyla izliyor. Biz hoşlandığımız insanların ablasının sevgilisinden annesinin kızlık soyadına kadar bulan insanlarız. Beklentisi senin onları görüştürmen. Aklına sokuyor çünkü kanka moduna girince yine konuyu açıcak.

Sen arkadaşsın kuzum, kadınların erkek arkadaşları olabilir ve bu kötü bir şey değil. Seninle flört etme amacı olduğunu düşünmüyorum, daha detay bilirsem ilişkiniz hakkında belki daha farklı bir şekilde yaklaşabilirim.
Elde olan verilerle yapılabilecek çıkarım bu, istediğin kadın arkadaşına sor alacağın cevap da aşağı yukarı böyledir.
yollu kız beyanıdır.
Bence grup yapin.
Sirf seni konusmak icin sabah 4 de kadar mesajlasicaklardir.
Başından aşağı kaynar su dökülmesi ile aynı hissi uyandırır.
Diyor ki sana kardeşim.

Ayarla bu çocuğu bana.Yani sen o kızdan umudu kes.Friendzone da kalıp dayıyım azcık diyosan sana kalmış
Bir diğeri için : (bkz: sana değil kardeşine)
Yok be yaa bi tanısan piçin tekidir.
Sana diyor ki gel haydi bir aşk üçgeni oluşturalım. Sen beni sev ben senin kankanı seveyim kankan beni sevmesin sonra sevsin ama ben seni de seveyim diyor.
Beni daha tatmadığından böyle konuşuyorsun cevabını hakeder.
Çekil kardeşim aradan! Zorluk çıkartma! Vardı böyle bitane yavşayan bir çocuk, çocuktan zerre hoşlanmıyorum ama arkadaşıyla bir elektriklenmemiz var, lanet ki tek ortak arkadaşımız bana yavşayan. Benimki arkadaşının benden hoşlandığını biliyor, ben de utangaçlıktan hoşlandığım çocuğun numarasını isteyemiyorum, bu piç de vermedi numaralarımızı, kaynadı gitti arada.

Uzun lafın kısası önemli olan ilk kimin gördüğü değil, acı ama gerçek. kara çalı olma çekil sevenlerin arasından.
yürek burkar. genelde lise yıllarında olur ve o arkadaşın adı genelde berk, can, batuhan falan olur. bu arada itiraf ediyorum o arkadaş benim.
Bende senin şu arkadaşını beğeniyordum tanıştırsan mı denilip kârlı çıkmaya bakılmalıdır .
Kızın kafasına vurup masadan sektirmeniz gereken durumdur.
(bkz: bakın bu bir dramdir)
Tebrikler!.. Kızla yatabilirsin.