senin herhengi bir arkadaşını sormasıyla başlayan ve sevgilisi var mı diye devam eden soru cümleleri ve türevleridir.
bana öyle yakınsın ki -karşıdakinin gözleri parlar- seni kardeşim gibi seviyorum. -gözlerden yaş akar-
sevgiliyken:

çok iyi birisin, ben seni çok seviyorum ama arkadaş olarak. arkadaş kalalım.
sevgili gibi değiliz. ben hiç böyle hayal etmemiştim.
heyecan kalmadı, çok sıradanlaştık.
ayrılırsak ben seni unuturum.
ben aslında biraz ayran gönüllüyümdür (işte bütün mesele bu.)

ayrıldıktan sonrakileri söylemeyeyim zaten...
Bi git.
bunu der ve sen gitmesen de gönderilirsin, hiçbir şey olmamış gibi. Ağır olur.
--spoiler--

top musun nesin ya.

--spoiler--
seni abim gibi sevdim.
ben akpliyim.
onu çok seviyorum.
- ben seni bir babam olarak görüyorum.
--spoiler--
sana baba diyebilir miyim?
--spoiler--
- ya sende muratın numarası var mı ?
hoşlanılmayan kızdan duyulması umrunda olmayan laf yani kısaca kontrollü aşk , değermi abbas?
(bkz: adam mısın sen)

inşallah kimse sevdiği kızdan böyle bir söz duymaz. aslında kimseden duymasın tabi.
iyi yapıyorum ama veren yok.

(bkz: eski sevgili)
ya hani lise sonunda herkes birbirine teklif ediyor ya..hıh.. sende bana teklif etsen olmaz mı ?

ben bunu duymuştum,lan ne salakmışım ben diyorum hala merak etmeyin...ulan bunun şaka oldugunu neden düşündün diye sorarlar adama dimi ? 4 kişilik grubumuzun en tatlı ilişkisi olabilirdi be sözlük!! ben hala yok abi şaka yapmıştır desemde her lise grubu buluşmasında gözler inkar etmiyorki... ya bide şimdi sevgilisi var.iyi güzel yakışıyorlarda. ben hala bi ümit bi böyle ne diyim hafif bi pas verdimi evet evet oda seviyordu o zmn diyorum..neyse sözlük entry amacını aşdı. özet geçecek olursak;

T:ya hani lise sonunda herkes birbirine teklif ediyor ya..hıh.. sende bana teklif etsen olmaz mı ?
O: ...........(anlamsız bi gülümseme mutlulukla birlikte ve konuyu değiştirme çabası anlamsızca)

not: evet adımız lazım değil...başharflerimiz T ve O
ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum cümlesi insana dokunur kız size kibarca tipim değilsiniz seni beğenmiyorum demiştir. belkide siktir git başımdan demiştir.
-4 yaş daha büyük olsan seninle evlenirdim ben. ama kader işte...
+?!*
kardeşim var senin yaşında o da senin gibi tatlı, bir ara tanışırsınız.
BENCE, sende yakışıklısın bakma o kızın ole dediğine ama sen.
sizi maddi ve manevi eleştirmesi kusurlarınızı yüzünüze vurması ve hiçbir şey yapmamış gibi ordan mutlu bir şekilde ayrılması.
-Abim gibisin.
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
bazen hiç bir cevap vermemesidir.
"Manavda senden daha erkeksi meyveler var."

Erkekliğinden utanırsın, yeme içmeden kesilirsin, meyve yemezsin bir daha, üstüne manavıda döversin. Böyle ağır laf mı olur arkadaş.
uf çekil be sılak.
-abi nasılsın.
güncel Önemli Başlıklar