bugün

kızın ''hadi ordan be'' demesiyle kıça bakarak geri dönülecek söz.

loser erkeklerde sıkça görülür.

böyle masum masum giderler kızın yanına, usulca ''tanışabilir miyiz?'' diye sorarlar kız da her tanışalım diyene koşa koşa gitmeyeceği için, bir güzel ağızlarının payını verir, gönderir bizim elemanı.

yalnız şöyle bir durum var, soruyu soran erkek eğer dünya yakışıklısı bir şeyse, bir kıvanç tatlıtuğ, bir brad pitt kılıklıysa değil terslemek anında boyunlarına atlanabilir.

yani tip yoksa hiç denemeyin.
(bkz: akşam bana mesaj çekmezsen kafanı keseceğim/#6753310)
yanına yalnız gidilmemesi gereken eylem. yanında bulundurulması gerekenler aşağıdaki gibidir:

tunalı hilmi caddesi'nin en peak saatinde, havanın dolaşmak ve sarkıntılık yapmak için biçilmiş kaftan olduğu bir zamanda, oto yıkamadan henüz çıkmış topaz mavi 2001 model bmw 3.30ci ile yanına yanaşılıp, tom ford güneş gözlükleriyle süsleyen erkeğin, hatuna aracın amblemini yalatmaması için hiçbir sebep yoktur. tamam amblem yalama kısmı tunalı hilmi caddesi'nin ortasında biraz abartılı olsa da, ısmarlanan bir vodka-red bull'un ardından, tequila shot cilası, hatuna bu eylemi konusunda yardımcı olacaktır.
genellikle kolay olmaz. cesaret ister. yanına gitmeden önce bakışmalar ve kesişmelerle inceden mesaj verilirse kız niyeti daha çabuk anlar. ama tabi bir de işin sadece bakışma kısmında kalmak var. *
büyük ihtimalle hayır cevabının duyalacağı soru cümlesidir. istisnalar olabilir. fakat genelde bu soruyu yönelten zat bozulmuş bir şekilde geldiği yere dönerken, hatun kişilerce alay konusu olur.
arkadaşlarla iddia ya girilen bir durumda;hafif utangaçlık sahibi biri (bkz: ben) denerse şu şekilde sonuçlara yol açar;

kız:k
ben:b

ben:ıııı,merhaba taşışabilirmiyiz *
k:hönk!! ???

arkadan arkadaşlar:pahahauahuhadsashhahahahaa

kıza görüşürüz denir ve o ortamdan bir an önce kaçılır !
sonuç ne olursa olsun, her erkeğin ilişki, evlilik vb. öncesi en az bir kere denemesinde yarar olan eylem. memleketimde hiç bir şey zamanında ve doğru/dürüst yaşanmadığından, yaşananların hepsi çarpık.
"yoksa bir ilişkin koş kardeşim. en yakında hoşlandığın bir kadın/kıza -medeni- bir şekilde teklifte bulun. 18 yaşına geldiğinde yapmış ol bunu. denedin olmadı mı? bir daha dene! medeniyetten zarar gelmez."
- tanışabilir miyiz?
+ hayır!
- o zaman birlikte yürüyelim.
+ ya gitsene başımdan!
- o zaman siz önden gidin ben arkanızdan geleyim.
+ git başımdannnn!
- merhaba tanışabilir miyiz?
+ tabi neden olmasın aslı ben.
- ahh aslı ahh! sen de onlardansın.
+ kimlerdenim?
- sen de basit bir kızsın, yoldan geçen her erkekle tanışma potansiyelin var.
+ ne nası yani?
- benimle tanışmayı reddeden bir kızla tanışmayı isterdim ama malum hep böyleleri denk geliyor. neyse kolay gelsin.
- merhaba tanışabilir miyiz?
+ tabi nedir isminiz?
- cemil ben.
+ pamuk bak, bu cemil abin, cemil bak bu da pamuk.*
-tanışabilir miyiz?
-hayır.
-filiz sevişelimmi?
-adımı nerden bilyosooon?
-önsezi kızım. cevap ver.
-taam.
pat diye tanışabilir miyiz? denilirse, yalanacak tek uzuv avucunuz olur. burada önemli olan karşı tarafın dikkatini dağıtıp, sağ gösterirken sol vurmak mantalitesine dayanan, bir atak geliştirmektir. örneğini aşağıda inceleyelim..

-pardon...rahatsız ettiğim için özür diliyorum*
+!?!
-biliyorum, bu yaptığım çok kaba bir davranış ama...**
+?!?*
-gözlerinizin çok güzel olduğunu söylemek istedim.***
+ımm...şey...teşekkür ederim.**
+...**
-şey*** eğer işiniz yok ise, ilerde güzel bir kafe var, yani oturup bir şeyler içmek ister misiniz diye soracaktım** *

yukarıdaki diyalog her zaman geçerli olacatır diye bir kaide yok tabii ki. yer mekan ve zaman triosunu çok iyi ayarlamak gerekmekle birlikte, olası hedefin de moral motivasyonunun yerinde olması ve hali hazırda başının bağlı olmaması şartı aranmaktadır. ama emin olunuz ki bu hedefe bu şekilde yaklaşır iseniz, kabul edilmeseniz dahi en azından aşağılayıcı şekilde terslenmez kibarca reddedilirsiniz.**
- merhabaaa bağyann tanışabilir miyiz acaba?
+ aaa ben sizi tanıyorum, siz öküz olmalısınız?
- gancık!
+ ayı!
+ tanışabilir miyiz nalan
- git başımdan metin
+ bozma lütfen nalanım pratik yapıyorum
- boyun devrilsin emi pratik yapıyomuş
+ off aman nalan yaaa, are u free tonite??
- metiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn
+ tamam tamam sustum
-tanışabilir miyiz?
+ne sebeble?
-çok hoşsunuz,
+neye göre?
-inatçılığınız sizi daha bir güzelleştiriyor,
+sen bana üstü kapalı keçi mi demek istiyorsun?
- a.. a.. hayır hayır asla!
+defoll!
-nasıl yani?
+git başımdan mıymıntı,
-ya şimdi başlıcam sana da, keçine de..
+ tamam, adım özge, ya senin?
- ...!?
- tanışabilir miyiz?
+ olmaz
- danışabilir miyiz?
+ gider misin.
- sevişseydik?
+ lan.
- muck.
-tanışabilir miyiz?
-(olumsuz cevap yerine geçen ters bakış)!
-o zaman taşınabilir miyiz!?
-(bi siktir git bakışı)!
- peki, kaşınabilir miyiz?
-(piç misin bakışı)!
-(kulağından öpüp kaçmak)
kıza, size ve yaklaşımınıza bağlı olarak olumlu sonuçlanma ihtimali de bulunan durum.
biraz güzel kafa ile cesaret toplayarak gercekleştirilebilecek olay.*
+merhaba bayan kalbinize taşınabilir miyim?
tokat yeme,çevrenin bakışlarını üzerine çekme ihtimalini göze almaktır.
abazan damgası yiyebilirsiniz.
normal bir davranış olmasına rağmen kızların egoları sebebiyle abazan damgası yiyerek olay yerinden uzaklaşmanıza neden olacak olay.
"höstt daha neler" e maruz kalma nedenidir.
türk kızlarına yapılmaması gereken eylem. çok güzel tersleme yolları vardır. en iyisi tanışabilir miyiz yerine

bir ingilize= can we meet?

bir italyana = ci possiamo incontrare?
bir fransıza= pouvons-nous répondre?
bir ispanyola = ¿se puede cumplir?
denmesi daha makbule geçer.Güzel olmadıkları halde egoları en şişkin kızlar maalesef bizim türk kızlarıdır. aman tanışalımmı demeyin.