bugün

6. sezon 10. bölümdeki "blitz" muhabbeti insanı gülmekten öldürür.
6. sezon 13. bölümü bir türlü yayınlanamayan dizidir. iki haftada bir mi yayınlanıyordur ne anlamadım. *
22 dakikalık komedi fırtınasıdır. lucky penny bölümü harikadır.
--spoiler--
marshall sakatlanır ve onun yerine barney koşar ama sonra bacaklarına bir şey olur ve metroda mahsur kalır bunun üzerine tedden yardım ister. ted turnikenin üzerinden atlayınca karakolluk olur. ama karakolluk olmasında aslında kendisinin suçu vardır. bütün olaylar bir zincir gibi birbirine kenetlenmiştir.
--spoiler--
S06E13
--spoiler--
bu sefer güldürmedi. allah rahmet eylesin Marvin Erikson Sr.
--spoiler--
http://www.tividizi.com/how-i-met-your-mother-6-sezon-13-bolum.html
6.sezon 13. bölümüyle ilk defa üzüntülü bir olay yaşatmış dizidir. Başta gülerken sonu kötü oldu. **
o ne demek lan kavgada söylenmez ayıp*
Kadro süper, Barney 10 numara..
christmas break'ten alıştığımızın çok dışında bir bölümle dönüş yapan dizi. gülmemizi bekledikleri yerlerde bile güldürmedi. sonunda da üzdü.
S06E13 uzun bir aradan sonra yayınlanmış olup ilk kez üzmüştür.
--spoiler--
çalan telefon ve boş bir oda.

ölüm sana yakışmadı Marvin Erikson.
--spoiler--
6 x 13 ile bu sefer güldürmemiş olan sitcom .
--spoiler--
i'm not ready for this
--spoiler--
bu bölüm sürekli bir sayı karmaşası vardı. dikkat ederseniz fark edersiniz.

edit: 50 den 1 e kadar (kapalı parantezi) tüm sayılar gözükmektedir.
--spoiler--
son sahneye kadar herşeyin güzel olduğu fakat son sahnede hüzünlere gark eden dizi oldu 6*13. yanlış hatırlamıyorsam ilk defa dizide bir karakterin ailesinden birinin ölümüne şahit olduk. konu itibariyle de marshall' ın güzel haberi vermeden babasının ölüm haberini alması daha da derinden etkiledi.

bir de 6*13 bölümünde nesnelerin üzerindeki sayılar kullanılarak 50 den geri sayım yapıldı. sanırım marshall' ın babasının yaşından geri sayım yapıldı. sonunda da sıfıra gelindi ve kötü haber alındı. ya da çok fena götümden sallıyorum şu anda.
--spoiler--
--spoiler--
hakketten nedenini anlayamadigimiz bir sayi muhabbeti var 6.sezon 13. bolumde. saatlerde, kollarda, duvarda orda burda rakamlar 50'den 0'a dogru yol aliyor. acayip.
--spoiler--
bu sefer güldürmeyen sit com.
--spoiler--
üşüyoruz marvin reyiz
--spoiler--
son zamanlarda gerçekten güldürebilen kaliteli dizilerden biridir. televizyonun asıl amaclarından birini hatırlatan dizidir. Günlük sıkıntılarımızdan biraz olsun uzaklaşıp keyifli bir vakit geçirmemizi saglar. bir çok aglatan dizinin içerisinde de sırıtmaktadır.
bu sefer güldürmedi
(bkz: cem yılmaz)
6s13b'de başta anlaşılmayan ama sonunda kötü bir şeye delalet olduğunu anladığımız bir geri sayım söz konusudur.

ve evet bu sefer güldürmedi.
Barney nin komik hareketleriyle reyting yapan dizi.Ayrıca kaç senedir annesiyle tanışamadı zavallı çocuklar
--spoiler--
6.sezonda farklılıklar devam ediyor.herşey iyi gidiyor gülüyoruz, olayların devamını merakla takip ediyoruz s06e13te de.
numaraların gizemi ne diye dizi akarken sorular kafamda. barney'in dublörünü de gördük ona tam uygun bir yerde.herşey bir komedi dizisinde olması gereken gibi ilerliyor ama sonda... üzdü bizi marshall'ın babasının ölmesiyle.komedi dizisinde böyle bir sahnenin olması daha çok vuruyor etkiliyor sizi.hayatta da böyle değil mi, herşey güzel giderken tek bir anda tepetaklak oluyorsunuz...
bu bölüm kaçmaz.
--spoiler--
moral bozukluğuna bire bir olan dizi *. bu gece eminim himym beni mutlu eder diye düşünürken, bu sefer güldürmemiş dizidir. yine yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.
wait for it..legen-dary. (bkz: barney stinson)
6. sezon 14. bölümde 'şaka yaptııııkkk' demelerini beklediğim dizi. bi' komedi dizisinde de bu yapımaz ki yaa pek bi mutsuzum şu an.
içinde bulunduğum psikolojik durumun da etkisiyle son 30 saniyesinde beni ağlatabilmiş tek sit com dur. başımız sağolsun.
az önce izlediğim 6. sezon 13. bölüm gözü yaşartan ve hala da yaşın yerinde durduğu bir bölümde.marshall'ın dediği gibi
--spoiler--
"buna hazır değildim?".
--spoiler--
gece gece sesli ağlatmıştır.
--spoiler--
i was really expecting bad news.
--spoiler--