bugün

tiskinti verici derecede asaletten yoksun, her hostesi yollu sanan iflah olmaz türk erkeğidir.
elini sikmeye devam etmesi gereken türk erkeğidir.
(bkz: ille de senegal)
adı üstünde türk erkeğidir. bir de hosteslerin gülümsemelerinden anlamlar çıkartırlar. 'aha lan kız benden hoşlandı'..
diye. kardeşim kadının işi bu. müşteri memnuniyeti.
esmerleştikçe şansı artacak erkektir.
her yerde kendini yaptıklarıyla belli eden erkek ırkıdır.
Bir vakitler olsa haklı olabilecek erkektir. Ancak günümüz hosteslerine bırak asılmayı, uçak sarsılıp üstüme düşse, oralı olmam...
ben hostesim , bunu nasıl belli ederim ? diye kıvranan dişilere müstahaktır böyle parazitler.
Hosteslerin götüne bakar şerefsiz.
doğanın kodlarına iri puntolarla yazdığı , üreme içgüdüsünün ,
denizin altında 20bin fersahta da
gökyüzünde 20bin feette de
başına bela olduğunun göstergesidir.

zaman / mekan / uzay eğrilerinin hepsinde aklında şu çılgın soru vardır ;" ya verirse".
Pilotlar kadar şansı olmadığını bilmeyen gariban yolcudur. Bizınısta uçsa gene bi nebze şansı olur da yurtiçi kıçı kırık uçuşta anca çükünü avuçlar.
Şimdi vivalines hosteslerine de yavşar bunlar.
pembe kimligi olmasi yeterli deniz, hava ve kara her yerde.
valla lufthansa hostesleri o konuda-mutlaka çok sık başlarına geliyodur- son derece profesyonel davranıyolar, gülümsemekten de ödün vermiyolar, ama kibarca, bana bu şekilde dokunmaya devam ederseniz, kaptana bildirmek zorunda kalırım, demeyi de...

benim takıldığım kadınlardan biri lufthansa hostesiydi- bizde cazgır türk erkeği olarak,ulan ellettirme kendini muhabbetine girmiştik falan...o da öyle derdi- hiç kimse bi hostese bi zikim yapamaz.

bunlar hep biz dangalak erkeklerin fantazyasıdır....öyle de kalacaktır.

hatta onların içinde son derece dindar olan, her pazar kiliseye gidenler bile var. gözlerimle görmesem inanmazdım, ama gözlerimle gördüm ve inanmak zorunda kaldım.

hostesle hiçbi şey yapamazsın. bi hostesle bi de avukatınla hiçbi şey yapamazsın. şimdi mesela benim avukat adriana lima´ ya taş çıkartabilecek bir hatun, ama olay sadece fantazi , hiçbi zikim olmaz o sevdadan.

hostes konusunu unutcaksın. git eve 31 çek-daha gerçekçi.
Yetişkin ve sağlıklı bir türk erkeğidir.
Hosteslere asıl asılanlar yolcular değil, pilotlardır. Kelli felli, evli barklı pilotlar asılır. Yatılarda aynı otelde kalırlar. Pilotlar amirleri olduklari icin karsi gelemezler.
business yolcusu değilse 2 gün içinde hostesle seks yapması bir hayli zor.
yazar burada hostesim diye asılın bana diyor. evet.