bugün

çok kötü bi durumdur.Eğer senin arkadaşınında kıza karşı bir ilgisi varsa bu durum gittikçe kötüleşebilir...
şeytan ayrıntıda gizlidir.
aradan çekilmek gerekir, delikanlı adam böyle yapar.
(bkz: delikanlı)
iç ses: aha geliyo! yok lan o değil. şu sarışın mı acaba? aha harbiden o!

+ selam sinem! günaydın.
-günaydın.
+ee naber? çalıştın mı yazılıya?
-...
+ hiştt kızım sana diyorum, calıştın mı?
-ya şey dicem cagları gördün mü?
+yoo niye ki?
-ya dün bana msn'de okula gitmeyelim bugün, beraber kahvaltı yaparız dedi de.
+hee anladım. yok görmedim. neyse zil çalıyo, sınıfa cıkıyorum ben. görüşürüz.

gibi hüzünle sonuclanabilecek diyalogların gelişmesine yol acabilecek durum.
(bkz: aşık olunan kişinin en yakın arkadaşla çıkması)
(bkz: allah korusun)
senli benli, sizli bizli yanlış başlık formatına çok uygun bir aşık olma türüdür.
arkadaşının hiç suçu günahı olmadığı halde ona karşı içinde bir soğukluk oluşabilir.
arkadaşını öldürme planlarınla sonuçlanan durumdur.
hoşlandığı arkadaşınıza ulaşmak için sizinle ilgileniyormuş gibi yapıp kullanması daha da kötüdür.
kanıt dizisine konu olabilecek olaylar yaşanmasına sebep olabilecek aşk üçgenidir.

arkadaşımsa zaten kızla ilgilenmez ama ben o kızı sikerim aga.
hard core sikerim hemde.
böyle boktan sikindirik bi durumdur. başıma geldi ordan biliyorum, ne arkadaştan ne de yardan geçilmiyor. kendimi o kadar kaybetmiştim ki, onları az daha evlendiriyordum kendi elimle, ama ne onlar evlendi ne de ben mutlu ola bildim ..
-üzücü durumdur.
arkadaşınızla olan yakınlığınıza bağlıdır. en mantıklısı kızı unutup, "bu kız zaten bana bakmıycak, hazır bulmuşsun takıl da s.k bari" denerek kıza cinsel obje muamelesi yapılarak kız mundar edilir. kişiye arkadaş grubunun ortasında söz konusu kız hakkında s.kmeli s.kmalı muhabbet yaptırılması sonucu gelecekte kendisine "sevgilim" diyebimesi ihtimali 0'a yaklaştırılır. bu şekilde çözüme ulaştırmak en iyisidir, yoksa belli olmaz, görüşmeye başlarlar, gizlerler, yok yere arkadaş kazığı yiyip sinirlenirsiniz.

yine de üzücü durumdur tabi.
Vakti zamanında başıma gelen durumdur. Aradan 15 yıl geçti, sözkonusu kız benim de onun da hayatından çıktı gitti fakat o anki dostum hala dostum olarak durmaktadır. Geniş olmak lazım.
mutlu olmalarını istersiniz. ama eğer arkadaşınız gerçekten sevmiyorsa yok ağzına verdim yok parmak attım yaladım yuttum vs. hikayeler anlatarak canınızı sıkabilir bu yüzden bunlara katlanmanız gerekebilir.

ya da (bkz: (#19521838) )