bugün

bu tıp bilimi çok ilginç. adrenalin,testeron, seratonin, melatonin falan bir sürü şey sayıyorlar eyvallah da bunlar görülebiliyor mu?

ya da ne bilim mesela bir kavanoz seratonin depoluyor musunuz bir yere? ilerde mutsuz olursam kullanılırım diye.

veya östrojene basarak ayağı kayıp düşen var mı?

sözlük tıpçılarını bu konuda beni aydınlatmaya davet ediyorum.
Evet görebilirsin.
Şırıngaların içine koyuyorlar mesela rüzgar erkoçlar kizdi bu ignelerden oldu erkeklik hormonu enjekte ettiler.

Sadece seratonin ve melatonin veremiyolar galiba.
Madem hormon yok bu dağları kim yarattı,lütfen.
görebilirsin çünkü onlar sıvı. lanet olsun bugün de bir sorunu tamamen çözdüm.
Bunların bir çoğunu görmeseniz kokusunu alabilirsiniz veya hissedersiniz. Bir kadınla sex baslatacak şey bakışlar ve beden hareketi. Bunlar zaten hormon tarafından yapılan bir durum. O an siz yoksunuz hormonlar sizi kontrol eder. Kuantum dünyasında nörotranssimitter ler en güçlü dürtü mekanizmasını oluşturur.

istediğiniz eşyayı almaya çalışmak okulu okumak tamamen bir hormonların yansımasısir. Dopamin serotonin enderfin gibi hormonal salgılar bir tür sinir ileticisidir. Bunlarda vücuda tepkiyi verir ve artık sistem onların komutları ile hareket eder.

Sonuç olarak tüm davranış ve ahvaller sizin hayvani dünyanizin yansımalarıdir.bu yüzden bir çok işlev insanı kontrol eder.