bugün

kelimesi kelimesine katıldığım , desteklediğim konuşmadır. sanki hopayı değilde tüm türkiyeyi anlatır bu güzel insan. insanlığı ancak böyleli kurtarır kapitalizmin, din ver irka dayalı sistemin elinden.
selam olsun sana, selam olsun dostlarına, selam olsun tüm yoldaşlarına. allah sizin gibi yürekleri ne türkiyeden nede dünyadan eksik etmesin.
öyle bir haldeki dünya, sizden başkada umut yok!.
Esnaf yada öğrenci yada siyasetçi!!!

Ne fark eder amk iyin götüne sokmuşlar, söylenebilecek şeylerin en iyilerini söylemişler...

Ağızlarına sağlık valla ben varya bir kez daha memleketimle gurur duydum...
on numara beş yıldız...
Herkesin bildiği gerçekleri bir kez daha dile getiren esnaftir.
ilginç. Ülkücülere tarihi ayar denmiş. Ortalıkta ayar falan yok. Boş söylem ve iftira var. ilk önce provokasyondan yakınıyor, kendilerini Kuran yakmakla itham edenlere veryansın ediyor, sonra da çıkıp ülkücüleri uyuşturucu satmakla itham ediyor. iki tane orospu çocuğunun işlediği (ki hopa'da işlenmiş bir suç da değil bu) bir suçu tüm ülkücülere mal ediyor. Ne güzel. Hani dedikoduya karşıydık? Madem tanıyorsun torbacıları, çık orada ismen şu şu şu ülkücü uyuşturu satıyor, parası da ocağa gidiyor diye çık açıkla. Git polise şikayette bulun.
Yıllardır ocaklardayım, ve türlü sıkıntıları olan insanlar gördüm. uyuşturucu kullananı da gördüm, içki içeni de. Bu kardeşlerimize yardım etmek için elimizden geleni her daim yaptık. ama bir tane bile, bir tane bile ülkücü görmedim ki, çıkıp dışarıda torbacılık yapsın, ocak da bunu bildiği halde bu kişiyi polise şikayet etmesin.
Bir tane bile. Amma gördük, devrimcilerin türk bayrağına olan anlaşılmaz derecede uç alerjisini. gördük Işidin bir saldırı düzenlemesinden sonra devrimci arkadaşların başörtülü hanımları söz ve bakışları ile suçlarmışçasına taciz ettiklerini. Bu arkadaşa sorsak biz böyle şeyler yapmadık diyecek. Zor tabii, çünkü bunlar fraksiyon fraksiyon halinde. Birinin yaptığı şeyi ne kadar da o da "devrimci" bu da "devrimci" olsa da diğerine yansıtamıyorsun. Adamlar birbirlerini satıyor, her fırsatta reddediyorlar. Biz ise ülkücüler olarak tek bir bünyeyiz. birimizin hatasını diğerlerinin üstüne yüklemek kolay tabii. pkk'dan dhkp-c'den bahsetsen onlar hemen kendilerini onlardan ayrı bir bünye içinde tasfir edip, bir de zeytinyağı gibi su üstüne çıkabiliyorlar.

devrimci arkadaş kendisinin önemli gördüğü hususlarda bizim sessizliğimizden de yakınıyor. kendilerini kırbrıs davasına köstek oldukları zamanlardan hatırlıyoruz. bir davada sesleri çıkıyorsa, bunun pankart hazırlayıp, avazları gelinceye kadar bağırıp, insanları galeyana getirttikten sonra, bir konuda uzlaşmayı tamamen baltalamak üzerine kurulu bir anlayışla ses çıkarttıklarını da biliyoruz. Bizim bu gibi ikiyüzlü insanlar ile işimiz olmaz. biz ülkücüler olarak solcular/devrimciler gibi profesyönel eylemci, provokatör, demagog ve silahlı militan değil, vatana millete türk milli şuuru ile donanmış hayırlı gençler yetiştirmek için uğraşıyoruz.
ama bu şu anlama gelmesin ki, solcu yalancının biri (ki solcuların içinde dürüst birine rastlamak, dünyanın kabuğunda astatin bulmaktan daha zordur) çıkıp hakkımızda ileri geri konuştuğunda bu cevapsız kalacaktır.

Allah(c.c.) Bakara suresinin 11. ayetinde bu "devrimcileri" 1400 sene önce zaten ifşa etmiştir:
"Bunlara, “Yeryüzünde fesat çıkarmayın” denildiğinde, “Biz ancak ıslah edicileriz!” derler."

Fesat çıkaran, kendini devrimci diye nitelendiren bu iftiracı soytarılara binlerce kez lanet olsun.
bu da benden bütün devrimcilere ayar olsun.