bugün

defteri dürülmesi gerekendir.
tuvalette ıslatılacak veya suratına kapı örtülecek homo.
ne oldu lan sikik harvard'ı kazandın mı?
en nefret edilesi canlı türü. nesli tükensindir.
ders sirasinda en aklagelmedik en igrenc en pislik kufurlerin edildigi tiptir, gelende en onde otururlar ve 98 aldiklarina aglayan tiplerdir. %90 i gozluk takiyordur ders calismaktan gozleri bozulmustur, hayatlarini doya doya yasayamayan tiplerdir. beyinleri gelecekte olmak istedikleri prestijli(!) doktor meslegi hayali ile doludur. sisteme kole olmuslardir test sistemi ile sorgulamayi unutmuslardir, mantik yerine ezberi kullanirlar. allah islah etsin.
yalaka göttür. öğretmenin unutmadığını bilip, "ben ödevimi yaptım" demek için bu yola başvurmaktadır. sesi büzüşesicedir.
candır can.
tabii öğrenciyken değil.*
ırıspı çıcığının eş anlamlısıdır.
en sevilen tiptir.
sabaha bırakılmadan sikilesi tiptir.
aklınca hocam unuttunuz ama biz ödevi yaptık bakın işte kapı gibi elimizde diyen öğrencidir lakin unuttuğu bir şey var . ödevi unutan ve yapmayanlar tarafından derin bir hezimete uğrayacaktır.
--spoiler--
bir nevi gammaz dır. ödevi yapmayan diğer öğrencileri arkadan vurandır.
--spoiler--
tez zamanda kellesi vurula cümlesinin öznesi olan öğrencidir.
hiç aklımıza gelmiyor, hatta devamlı hakaret ediyoruz ama o sınıftaki 10 çocuk böyle olsa türkiye gayet güzel bir yer olur.

evet, sadece bir ödev bu kadar şeyi değiştiriyor.
En çok küfür beddua yiyen öğrenci türüdür. Kendi kaşınıyor efendim yapıcak bişey yok.
eğer baskın bir sınıf ortamı varsa diyemez çünkü daha önceden bunu yapmaması gerektiği konusunda tembihlenmiştir. artık sorun onun sorunudur. ağzını açtığı anda orayı dolduracak bir sınıf bekliyodur kendisini. ineklik içgüdülerini baskılayıp susmak zorundadır.
çıkışta dayak yemesi muhtemel, özgüveni tavan yapmış öğrencidir. sınıfın en yalnızıdır. en önde oturur. kimse onu arasına almak istemez çünkü gıcıktır. ömrü boyunca yalnız takılmaya mahkumdur ve bunu haketmektedir.
görsel
(bkz: klasik öğretmen diyalogları)
Bütün gece çalışıp tonla ödev yapmıştır. Doğal olarakta takdir edilmek istiyordur hocaları tarafından. Çok severim bu tipleri.
Kafası duvara sürtülerek ateş üretilmesi gereken öğrencidir.
(bkz: sen öğrenci demişsin ama bu bildiğin piç)
tatlı yalaka öğrencidir. gece boyunca ödevini yapmış onu sergilemek ve takdir edilmek ister.
(bkz: hocam ara vermeyelim blok yapalım)
görsel