bugün

ankara bahçelievler yedinci cadde bulunan hoş mekan. fiyatının biraz kazık olmasını bir kenara bırakırsak ankara da arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz yerlerden biri.
fiyatlarda sağlam geçirmesinin yanında, bünyesinde her daim insan suretli öküz garsonları bulunduran bir mekanmış efendim bu.
bir de enteresan bir sekilde aksamları programa koydukları canlı müzik hikayesinden para kopartmaya çalışır olmuşlar. benim bildiğim cafelerde canlı müzik zaten müşteri çekmek için yapılır. daha önce de tutturmuşlardı yemeğin yanında birşeyler içmek zorundasınız müessesemizin kuralıdır diye. bu cinslikleri acaba sadece bana mı yapıyorlar diye merak içerisindeyim...
ikisenedir her cumartesi akşam üstüne doğru dergilerimi ve kitabımı alıp nergile keyfi yaptığım mekandır. ayrıca lise yıllarında* arkadaşla uğrak mekanlarımızdan biridir. garsonlar kaba falan değillerdir. sadece birazcık mesafelidirler.**
gerek müzikleri gerek menüsü olarak gerçekten hoş bir mekan. günümüz kafelerine kıyaslayıncada da normal hatta ucuz fiyatları var. (e orası cafe, kahve değil).