bugün

reddedilip mutsuz olma korkusu ile reddedilmemesine rağmen yine mutsuz olmaktan kurtulamaması muhtemel erkektir.
ilk denemesinde eli ayağına dolaşacak olan erkektir.
sürekli seçilmiştir. olay karşılıklıysa * sorun yok ama yine de artık seçme vakti gelmiştir.
normal bir erkektir.. teklif etmek nedir yahu.. neyi teklif ediyorsun.. ilk okul lafları lan bunlar.. halen kullanılıyor olması çok ilginç amk..
Her seferinde aşkı platonik yaşamış, sevdiği kızı panpalarından bile saklamış kişidir. Yazık bea.
O şahıs kendimin ta kendisidir. Zira ortaokul 3. sınıftayken kendisine teklif eden bir kızı, kızla konuşamaması sebebiyle kaçırmıştır. Aradan 4 yıl geçmiş ve lise son sınıfta facebook‘tan bir kız kendisine teklif etmiştir. bu seferde ygs sınavı bahane edilerek dişi insan reddedilmiştir. Bu er kişi ise 17 yıllık hayatında hoşlandığı hiçbir kıza teklif etmemiştir. Demek ki noluyormuş ;kendisine gelen hiçbir teklifi kabul etmediği halde hiçbir kıza teklif etmeyen bir erkek olabiliyormuş.
ilk cümleye daha önce böyle bir şey gelmemişti başıma diye başlayacak erkektir, allah yardımcısı olsundur.
çıktığı iki kız olmuşsa ikisinin de ona teklif etmiş olma olasılığı olan erkektir lakin bu olasılık yüksek değildir.
ne teklif edeceği belirtilmemiş erkektir.
doğru zamanı bekleyen erkek de olabilir ne teklif edeceğini bilmeyen erkek de olabilir. dur bir düşüneyim ya...
neyi teklif etmemiş? yani bir şey teklif etmiştir elbet. laf oyunu yapmıyorum başlık mantıksız ondan.
Doğru kızı bulamadığını düşünen ve ilk teklif ettigi kızla da muhtemelen evlenecek olan erkektir.
Belki de hep kızlar ona teklif ediyordur. Bu yüzden bir yerleri kalkmıştır, aman ben niye uğraşacağım, nasıl olsa teklif ediyorlar havasında gezer. O tür erkekten teklif bekleyen kız daha çok bekler.
haya imandandır dediler küçükken öyle elimiz s**mizde kalakaldık erkeğidir. benimdir.
25 yaşına kadar her zaman kızların teklif ettiği erkektir.
üst sınıftan batuhan' dır.
ne teklif etmemiş, maç mı.
ilkokul 5. sınıfta yaptığım sayılmazsa eğer, aha bu benim diyebilirim. teklif etmek de neymiş?

- gamze ben seni seviyorum
- ne yapabilirim?
işte bunu duymak istemiyorsanız;

- gamze ya bir ara sinemaya falan gidelim.
- gideriz tabi uygun zamanda.
later....
- gamze yarın yemeğe gidelim mi?
- olur.

operation completed
sosyolojik ve psikolojik etkenlerdendir. hiç beceriksiz, başarısız, ibne, gay diye yaftalamayın. herkesin hayatı sizin gibi rengarenk olacak diye bir kaide yok.
teklif edilen erkektir. aksine emin olun ki gerek yoktur! böyle ulaşılması zor olması, böyle umursamaz olmaları kızların çok hoşuna gitmektedir. *
kızlarda bizi bekliyordu sanki bedreddin gelse de teklif etse diye.
maldır. korkacak ne var ki? altı üstü hayatın kayacak.
benimdir, ilişkilerim ya gelen tekliflerle ya da olağan bir sürecin içinde birden kendimizi aşkın kollarında bulmakla başladı.
benim, hiç etmedim hayatımda.
Benimdir.

Uzun yıllar kiloluydum(17-18 yaşına dek) özgüven sıfır zaten.

Anne ve baba da ayrı olunca daha bir içime kapandım.

Vay amk 24 yaşını da sevgilisiz karşıladım. Hayırlısı.