tipsiz erkektir nokta...bugüne dek 29-30 kez çıkma teklifi aldım hayatım boyunca...ilkokuldan buyana yani...

tekliflerin çoğunu üniversite hayatında aldım....uzun saçlıydım o zaman....bende bi saç vardı karılarda yoktu öyle saç mk....her neyse o sırada babamın durumuda çok iyiydi....on numara da giyinirdim hani....okula da wolkswogen polo ile gider gelirdim....

çok teklif aldım o yıllarda...ama teklif genelde arkadaşlar aracılığı ile gelirdi...beni beğenen kız bizim sınıftaki arkadaşıyla kontak kurar ve görüşme ayarlardı....oturur kahve içerdik....hayatım boyunca 30 kızdan sadece 12'siyle çıktım...çıkmaya değer olanların hepsiyle çıktım...sadece 7'siyle ilişkiye girdim....2'si full cinsel ilişki kalan 5'i de sadece sakso ve karşılıklı okşama şeklinde oldu....

özetle hayatında hiç teklif almamış erkek bariz tipsiz ve loser erkektir....
Kızlarla merdivenden çıkmış yazar beyanı.(formatın a.koydum ama olsun, uyuz oldum suna)
loser ve tipsizdir.....sınıftaki kızlar filan yemeyin şimdi beni...sen yakışıklı olsan ve bi kız sana vurulsa gönül ferman dinler mi mk? kendinizi kandırmayın la bari...tüm hayat boyunca diyorum ayrıca...
utangaç veya ilgi çekici olmadığı için . net.
Yakışıklı olmasına rağmen asosyal olabilir es geçmeyelim bunu lütfen...
arabasıyla çıkıp parasıyla sevişen ve uzun saçlarını okşayan kızların, karakterine şöyle göz ucuyla bile bakmadığı kişiden iyidir be teklif almamak.
çok tipsiz olsa gerek. benim bile peşimde kafadan 3 kız var lan mühendislik okumama rağmen. edebiyat fakültesinde falan okusak playboy olacakmışız herhalde.
tipsiz erkektir....utangaç bile olsa yakışıklı bi erkek anında farkedilir...yapmayın...

kıvanç tatlıtuğ da utangaçmış....çok iyi giyinmezmiş....röportajını dinlemediniz mi? ama adam ne hale geldi...demekki bi erkek utangaç bile olsa hatta iyi giyinmese bile eğer gerçekten yakışıklıysa, istemediği kadar çıkma teklifi alırmış....bu kadar basit ve net....hatta çok yakışıklıysa işte kıvanç gibi dizi ve filmlerinin aranan aktörü olurmuş...
çirkin erkektir...

la rotenon musun nesin? ahlakçılık taslayacağına entry'de ne denildiğini anla bi zahmet...anlamaya çalış en azından...

ben tekif edilmesinden bahsediyorum....yani erkeğin teklif almasından....kızlar sana teklif etsin de, sende bişiy yapma reddet kızları...mesele reddetmek yada ahlakçılık yapmak deil...

mesele teklif almak teklif....
hiç girme teklifi de alamamıştır.

edit ile büdüt:

36 yaşında ama hala bakir olan kardeşim eksilemişsin, çükün düşsün inşallah, zaten işe yaramıyor swh
Paraya, arabaya, marka giyime değer veren; gösteriş meraklısı, ayarı düşük, paçavra kızlara değer vermeyen adamdır.
Adamın dibidir. Az konuşur, ağırbaşlıdır, sert bir duruşu vardır. Bu nedenle kızlar yanına yaklaşmaya pek cesaret edemez.
Yavşak bir tip olsa bütün üniversiteyi sıradan geçirecek potansiyele sahiptir.
Gönlü olacaksa çıkma teklifi edelim, erkeği.
Çirkin olup olmadığı bilinemeyecek erkektir. Ben aldım bir kez lisede ama çirkinim lan, kızda çirkindi zaten ama kabul etmedim. Şaşkınlıktan olsa gerek..
(bkz: çıkma teklifi)

benimle çıkar mısın mahmut ?
kavak agacinin insan versiyonu. al bunu sula, buyusun, baska da bir boka yaramasin
etrafında hiç kör kız bulunmayan erkektir.

ilkokuldayken bi teklif almıştım ben. hem de kızın gözleri sağlamdı.
benimdir. net.

dünya hatunla yattım arkadaş hep bir emek hep bir çaba. aq böyle mücadelenin lan.
Birde kız versiyonu vardır ki ben oluyorum aslında aldım ama çoğu tipsizdi neyse kader.
aldım lan ama te ilkokul 5te onu da kabul etmedim mal olacağım ordan belliymiş.
yıkık erkek.
Geçen ben çıkma teklifi aldım. Usta bana “sıfıra gerek yok istersen ben de çıkma var” dedi.
ilkokuldayken yani 7. Ve 8. Sınıftayken sıra arkadaşıma neredeyse her yıl 4-5 çıkma teklifi gelirdi. Bana bir tane bile eden olmadı ilkokulda. Ajajajdsj

Lisede de en yakın arkadaşıma hep geliyordu teklif. Ben lisede de hiç alamadım teklif. Etmedim de.

Liseden sonra 4 yıl geçti. Dersaneye falan gittim, farklı yerlerde çalıştım, yine hiç teklif gelmedi.

Mahalleden arkadaşlarıma bile teklif geliyordu siz düşünün.

Yalnızlığa feci şekilde alıştım yani. Daha doğrusu hiç ilişkim olmadı şu ana kadar.

O yüzden teklif almış erkekler şanslıdır, yakışıklıdır, sosyaldir.