bugün

usain bolt'a pandik atıp kaçmak gibi bişeydir.
Ret cevabı ile sonuçlanması muhtemel hadisedir. Evet cevabı alırsanız arkanıza bile bakmadan kaçın.
yıllar önce başıma gelen olay . hayatımın en kâbus evlenme teklifi olarak tarihe geçti. yurtdışında olan ve internetten tanışıp uzun süre arkadas olduğum , sonra duyguları degisen kişinin türkiyeye gelip seninle görüşmek istiyorum demesiyle başlayan , taaa bangadesten onca yol gelip benimle buluşuncada aşk cafede şarapları götüren sevgili adayının , zınk diye evlenme teklif etmesiyle dumur olduğum kem.küm ederek sustugum ardından işin gerçeğini anlayıp sarhoş olduğunu farkettigim , onun bi cevap alamaması nedeniyle iyice kotulesmesi sarhoş olması ile koluna girip taksiye atmam ve arkadaşlarına teslim için taksime götürmemle devam eden , taksinin arkasına bildiğin yatan ve kalkmayan salagin haline gulsem mi aglasam mı bilmediğim , sinirden deliye döndüğüm saçma bir evlilik teklifi hikayesidir. arkadaslarına teslim edip , ne kadar sinirli olduğumu , bunun büyük sorumsuzluk olduğunu , berbat bir gece geçirdiğimi , arkadaşlarını bir daha görmek istemedigimi söyleyip basıp eve dönmüştüm , telefonlarımı 3 gün açmamıstım .yüz defa aramış otuz tane özür msji atmıştı nefret etmiştim. yatsın kalksın dua etsin istanbul gibi yerde , tarlabasında bırakıp ne halin varsa gör demek vardı da neyse arkadaslarına teslim edene kadar 2 saat takside başını bekledim , donuna kadar soyarlardı o salagı yatsın kalksın dua etsin yine iyi insana catmış.gerçekten düşünüyorumda en unutulmaz evlenme teklifim buydu .
cok kez basima gelen olay korkar oldum artik.