bugün

çözemediğim insandır. hayır recep tayyip erdoğan arkadaşımızı anladıkta(boş yere asılan çocukların ana babalarına yazdıkları mektupları okuduktan sonra ağlama mevzusu), sana ne oluyor?

(bkz: timsah gözyaşları)
(bkz: bir şey olsa da ağlasak)
(bkz: ağlamayana bakmıyorlar anne)*
duygusal insandır. onun için şahıslar değil duygular önemlidir.
ağlayası gelmiştir.
hayat standartı yüksek olup da, dünyanın geri kalanını umursamayan insan modelinin aksine, dünyada olan biteni takip eden; savaşla, açlıkla, yoklukla mücadele eden insanların acılarına kayıtsız kalamayan insandır.
(bkz: sulugöz)
Duygu yüklü insandır. Helal olsundur tüm kimliklerinden arınmıştır önce insandır saygı duyulasıdır.
ağlamanın bir fayda etmediğini bilmeyen insandır. eğer insanlar katlediliyor ben dayanamıyorum ağlıyorum diyorsan, gideceksin! o yardım gemisine bineceksin gerekirse israil askerleri kafana sıkacak gerekirse tecavüze uğrayacaksın, yani böyle kolpa gözyaşlarıyla bir yere gelinmez, ben katledilen açlıktan ölen insanları çok önemsiyorum diyorsan eğer, bebekler gibi ağlamayacaksın su akmayacak o gözlerinden kan akacak kan! hee.. eğer yüreğin yetmeyecekse o zaman bırakacaksın böyle kolpaları oturacaksın evinde çayını kahveni içeceksin gereksiz afralara tafralara gelmeyeceksin gözyaşlarına boğulmayacaksın artistler gibi.
insandır, ve bu zamanda bulmak zordur onu.
kalbi taş kesilmemiş, mahlukun/kulun derdiyle dertlenmektedir.
şerefine şeref katma çabasında olmadan, manevi üniformasını apoletlerle dolduracaktır..
tanımadığı insanın yerine kendini şıp diye koyuveren insandır.
dram filmleri izleyen yurdum insanı.
(bkz: kaplumbağalar da uçar)
(bkz: çizgili pijamalı çocuk)
(bkz: fettullah gülen)
stresle dolmuş insandır.
çok duygusaldır başka açıklaması yoktur.
Empati yeteneği çok güçlüdür.
Bence ağlayan insan empati eseridir.
HiÇ TANIMADIĞI BiRi iÇiN AĞLAYAN iNSAN NEDEN AĞLAR BiLiYORMUSUN ?
HERŞEY OLUR NE OLDUM DEMEMELi NE OLUCAM DEMELi DiYE BiR ATASÖZÜ VARDIR HALiMiZE ŞÜKÜRLER OLSUNKi BÖYLEYiZ ALLAH KiMSEYi KÖTÜ DURUMA DÜŞÜRMESiN DIŞARDA KALANLARA YARDIM EDELiM AMiN
HERNEYSE iŞTE NEDEN AĞLIYORDUR PARASI YOKTUR VEHATTA GiYiCEK YiYiCEK iÇiCEK BiŞEYi YOKTUR KARSISINDAKiDE BUNA EMPATi YAPMIŞTIR
Her izleyişimde Yeşil yol filmindeki dev zencinin onları kurtaramadım patron geç kaldım demesine, onun o üzüntüsüne ağlarım baya baya. Kurgu bile olsa dünyada bir yerlerde birilerini kurtaramamak koyuyor insana.
Duyguları coşmuştur. Muhtemelen hamiledir.
Kalbi vicdani olan insan gibi insandir. Ulkenin cogundan daha vicdan sahibidir.
insanı geç köpek için ağlamışlığım var. Biraz insanlık lütfen.
film izlerken ağlayan insandır.
başkaları için ağlamanın bile bizlere ne kadar sıradışı geldiğinin kanıtıdır bu başlık bence. nitekim insanlık ölmek üzere.