bugün

şu günlerde farkettiğim durum. 3 gün önce telefonum bozuldu ve servise gitti inanın o whatsapp denen illete giremiyorum diy e ne arayanım var ne soranım.Hiç olmadı son görülmeme falan bakın lan,diyin aga bu çocuk nerde napıyo öldü mü kaldı mı..
* üzücüdür.
cok ilgi gosteriyoz amk hep ondan oluyor ya ailemden baska kimse ozlemiyor amk.
Çok da gerekli olan bisey değildir.
Allah askina acmayin su basliklari.aglayacagim.
yalnızlığın cabasıdır.
insan özlemiyorsa özlenmeyi de beklemez, bekleyemez, sorun şu ki özlediğimiz insanlar bizi özlemiyor.
Kimse tarafından özlenmek ihtiyacı duyulmamalı. Hayatımızdaki en önemli ailelerimizdir gerisi teferruat.
çok acı bir durumdur

zamanla siklememeye başlıyorsunuz fakat ilk başlarda gereksiz bir insan olduğunuza inandırmak istemiyorsunuz.

dediğim gibi sonra buna inanıyor ve alışıyorsunuz
Galiba içerisinde bulunduğum durum...
Çerkez kızlarını hep özlüyorum. Ozleniyorsunuz kızlar.
abartmayın. mutlaka birileri vardır özleyen. böyle de bir gerçek var herhalde. hayatın ibne olduğunun anlaşıldığı anlardan biri.
benimdir bu. özlerse anam babam özler. daha da kimsenin özleyeceğini sanmıyorum.
Depresif ruh haliyle ilk akla gelen şey.
Şu aralar hissettiğim yönde başıma gelen durumdur.

Sanırım çevremde beni özleyecek insan bırakmadım.
anne ve babamı saymazsak harbiden yaşadığımdır. üzücü lan, sol framede görünce fark ettim. (bkz: yaz gelsin var yaaa)
Hep boyle gidecegi anlami tasimaz. Elbet ozleyenimiz, ozleyecegimiz de cikar.
kaybedenler klubüne hoşgelniz.
hah bu benim işte.
tüm sevenlerinizin yanı başınızda olması ihtimaller dahilindedir. ikinci ihtimal için;

(bkz: hiçkimse tarafından sevilmemek)
cem adrianın şu sözlerini hatırlattı bana;

"Çocuk...
Her vedanın ardında bir bekleyeni vardır kimsenin bilmediği..."

ne zaman bir şehirden ayrılacak olsam bu sözler geliyor aklıma. ardında hiç bir tanıdık bırakmadan bir şehirden ayrılmak insana koyuyor. bu şehirde beni özleyecek kimse yok diye düşünüyorum. sonra belki bir bekleyenim vardır ama ben bilmiyorumdur diye düşünüyorum. yine de her otogarda bir sigara yakıp orayı da anıların arasına atmak en iyisi deyip her şeyi siktir ediyorum.
yalnızlık senden daha çok seviyor beni.
Kimsenin emin olamayacağı durumdur.

Biz bilmesek de görmesek de hayatında iz bıraktığımız insanlar vardır.
Abim tarafından ozleniyorum yetmezmi.
insanı bunalıma sokar. acıdır.
güncel Önemli Başlıklar