bugün

Geçen otobüsteyim kızı teki arama yapabilirmiyim dedi. Bende verdim telefonu. Kız konuştuktan sonra verdi yani telefonu verdi. Görüşürüz dedi. Bir daha seni göreceğimi sanmıyorum dedim. Kızın lafı şu olurmu canım no mu yazdım telefona....
yanlış numara vermesi muhtemel kızdır.
kendi telefonunu kıza verip yazsana numaranı şuraya dedikten sonra hiç düşünmeden yazan kızdır.
belki de konuşmak istemediği zaman arayan kişinin telefonunu açmama gibi bir keyfi olduğu için telefon numarası vermeyi sorun etmeyen kızdır.
rahat kızdır.
yanlış düşünülmemelidir.
başka şeyleri de kasmadan veren kızdır.
aranan kızdır.
Alışmış, kudurmuştan beterdir sonuçta. Doğal olarak, vermesi çok normal.
belkide daha önce vermediği erkeklere karşı pişmanlık duyan kızdır ulan keşke verseydim ahanda buraya yazıom bidaha isterlerse (numaramı) verecem deyip anı yaşayan kızdır ve ayrıca insanı neden verdi hemen a.g diye düşünmeye sürükler.
kaşar değil, selam versen bu zikicek beni diye eve gidip ağlayan kız hiç değil, akıllı kızdır. kendinden telefon numarası istemesine izin verdiği insana kapris yapmaması da ayrı bir güzelliğidir.*
-merhaba.
-aaa, meraba naber, bak yaz hemen 0539 023 31 62.
-lan dur nereye gidion?
-ara beni canikom.
kaşar olmamış ancak yolunda azimle yürüyen kızdır.
çok hoşuna gitmiş olamaz mısınız? verince kaşar vermeyince sürtük. kendinize gelin beyler.
erkeklerin gözünde " peşinden süründürmeyen, naz yapmayan; çekingen olmayan, içe kapanık olmayan, soğuk olmayan" kızdır. kısacası bunlara kaşar ya da orosto da denilir. bu ithamlara maruz kalmak istemeyen kızların bunlara dikkat etmesi gerekir.
peşinen yaftalanacak olan kızdır. haksızlık evet! lakin dar görüşlü bir milletiz, üzgünüz hanımlar.
abisini telefona vermesiyle birlikte elde var sıfır'a gelinen durumdur.
korkusu olmayan kızdır.
muhtemelen 2 adet hattı vardır, birini yakın çevresiyle iletişim kurmak için kullanıyordur , diğerini de soranlara veriyordur.
hiç kasmadan her şeyi verebilitesi olan kızdır.
hiç kasmadan telefon numarasını veren kızdır. bunun üzerine daha fazlasını ekleyemezsiniz. yok orospuymuş, yok hafif kızmış, aranıyomuş diyemezsiniz. diyemezsiniz abi.

şimdi siz inanıyo musunuz, bi kızın telefon numarasını bi kağıda yazıpta bi erkeğin eline tutuşturduğuna. ha yapan yok mudur yani? elbette vardır. niye olmasın. ama öyle bile olsa kaşar diye niteleyemezsiniz. içinizdeki öküze oha deyin.

durun hiç zahmet etmeyin ==>> oha

başlık öyle bi açılmış ki, şerefsizim sanki kız telefon numarasını değil götünü vermiş gibi. başlığın hemen altında bilindik yaftalar, bilindik sıfatlar.

telefonunu mu vermiş? yollu o yollu.

+ selam ayşe telefonunu alabilir miyim? arada bi ararım falan, ne dersin?
- tabii malcan. bak bu benim numaram. al işte bu. 05xxx...
+ vayy orospu! kaşar abi işte!!
- sittir lan.

gibi.
sadece o kızı değil buna neden olan erkeği düşünmek lazımdır.vay be adam ne yakışıklıymış demek lazımdır.
ortalık bunlardan geçilmiyor.
yabanci uyruklu kizdir, tekneyle gelmistir.
karşı cinse mutlaka iç geçiren kızdır. bu saatten sonra kendisini ne kadar ağrdan satsada gidilicek yeri varılacak noktası belli olan kızdır.
kız kelimesinden dolayı başlığın açıldığı yaşların 12-14 arası olduğunu düşündüren bi başlık.

bu başlığa binaen telefon kullanma yaşının Türkiye'de çok düşük olduğu izlenimini ediniyoruz. valla o yaşlarda çocukların eline Almanlar Fransızlar halen daha telefon vermezler. benim 15 yaşında kızı olan alman arkadaşım var kızın cep telefonu yok.

harbiden de türkiye de 10 yaşında çocuğun elinde en komplike telefon var. .. ve çocuk oyun oynuyo onunla ;;))

kızın kendi telefonu oldugu zaman almanya için konuşuyorum genellikle telefon nr sını verir. .. ama bizim adamlar bunu hep yanlış anlarlar telefonu verince götünü de verir sanırlar, halbuki kadın her zaman Hayır diyebilir o yüzden telefonu verince hiçbi şey farketmez .