bugün

Kendi uydurduğun bir masala inanmak gibi. boşuna dememiş şair "ömrün en güzel türküsü aldanış"
kendini kandırmaktır özetle. oyuncak heyecanlar yaratıp oynar insan, sonra da oyuncağı elinden alınmış çocuk gibi eksilir.
bazen, kimi beklediğini bilmeden beklemektir. bilinse, kalkılır gidilir belki de.
gelmeyecek birini ısrarla beklemek, utandırmaktır aşkı.
(bkz: #4563754) *
akıl karı değildir. yani tavsiye etmem böyle şeyleri... bakarsın yürüyüşüne, her adımda ayağı takılıyorsa bil ki gelmez. istese de gelemez. on kere düşer gelene kadar.

burda tercübe konuşuyo...
boşa kürek çekmenin entry olmuş hali. (bkz: boşa kürek çekmek).
amaç gelmesi değildir. beklemektir bizi beklemeyeni.
en zor halidir yaşamanın.
Benzer durumlar için Godoyu beklemek şeklinde tabir edilen durum.
umut fakirin ekmeğidir lafını kendine şiar edinmiş kişin yaptığıdır.
her an gelebilecek birini beklemekten daha kolaydır. sene olmuş 2012, hala geç kalan adamlar, araçlar, anlar, tanımlanamayan cisimler var amk.
ölümden bile beterdir.
damla damla erimektir. bitirir insanı, kahreder.
gelmeyecek kişinin beklenmeye değer olup olmadığına bağlı olarak anlam kazanan ya da sadece ömür tüketen eylemsizlik hali.
cem adrian dinleyerek bali çekmektir.
--spoiler--
geçti istemem gelmeni
yokluğunda buldum seni
--spoiler--
klişe mi oldu ne?
en zor kısmı bir süre sonra sesini hafızanızda canlandıramamanızdır.
(bkz: ismail abi)
(bkz: lionel messi)
(bkz: o gemi gelecek be mecnun)
Sen hayallerini yıkanın ardından geri dönüşünü hayal edersin, o yine dönmez ve yine yıkar hayallerini.
insanın ömründen ömür yiyen, bilmem kaç yaş yaşlanmış gibi hissettiren durum. bekle canım bekle gelir diyenlere inat beklenir yine de. acaba ne yapıyorum ki diye de her gün aynada kendinle kavga ettirir. bazen güzel demek isterdim ama bok gibi bir şey iğrenç sakın beklemeyin.
(bkz: gelirse ekime gelmezse sikime kadar yolu var)
iştee o şahsiyet benn...
güncel Önemli Başlıklar