bugün

yokluktaki ergen eylemidir.
iyi bir hayalperest olduğunuzun göstergesidir.
...ve onun gidip başka biriyle beraber olması. how nice...
Hele bu saatlerde daha bi fazladır.
abazalıktır.
saatlerce konuştuk, yan yana yürüdük ama nasip olmadı. çekingen erkekleri seveyim.
Oluyo bazen çok da şey yapmamak lazım.
gece gece bi sigara daha yaktirma sebebidir. 3 yil ne ugruna gitti anlamis degilim.
Bedensel ozlem degil ruhsal ozlemdir.
Normal olandir. Bazen dokunmayi ozlersin. Dokunmak istemeyi ozlersin. Kelimelerle dokunmak istersin.
görsel
Yatta uyu liseli hadi abim uyu.
Özlem'i hisseden kalptir. Dokunma duyusu olmasada kalp hissederse ne yapsanız boş.
Gülden öte gülden ziyade.
görürsün dokunamazsın özlersin ve hevesin kaçar başka bir yol ararsın ama sonuç her seferinde hüsran.

şu var insanda, bir gün hevesi kaçar dokunamadığı özlediği kişiyi unutmak için dokunabileceği birine gider ama unutamayıp

dokunduğu kişiyi unutup o unutamadığı hep özlemini kurduğu kişiyi özlemeye devam eder.
platoniktir.
Eğer bu özlem iki sene kadar sürüyorsa iç organ bırakmayan durum.
Sabah sabah napiyorsunuz dedirtir. Depresifligi kenara birakin.
Özgüven eksikliğinin başlıca sebep olduğu duygusal olaylardır.
Görememek, dokunamamak, duyamamak hissetmeye engel değildir.
böyle o aklına gelince, gözlerinin dolmasıdır.
özlemek... dünya üzerindeki en acıklı eylemdir. bir düş gibidir bazen, hayallerinde özlersin... bazense yaşananları özlersin... ama güzeldir özlemek. özlenen, özlenmeyi hak ediyorsa, güzeldir özlemek..
o kişi için gözyaşı dokeneciğinizin habercisidir.
burun direklerini sızlatır.
sızlatır..
Acı biber gibi. Acıyor yakıyor. Hem girerken hem çıkarken. Ama seviyorsun. Mesafe sarılmaya engel sevgiye değil.
lisede. ilk aşkım. hala stalklarım gözümde inanılmaz bi yerdedir . halbuki bi numarası yok çocuğun hatta duyduğuma görede bamya diyorlarmışş. ben onların yalancısıyım ama bence bok atıyorlar. hayatımda tanıdığım en cool insan diyebilirm gerçi o coolluk değil ablaklığından mal azcık diyor tanıyanlar ama bence yine buda bir bok atma stratejisi ya da ben öyle görüyorum her neyse işte. hayatımın en büyük ve olmayan aşkı. aşk zaten öyle bişey bence böyle bianda olan sadece dış görünüş bi bakış bi gülüş odaklı gözün karakterini falan görmez. o ulaşılıpta mutlu çift karelerindekiler sevgi oluyor işte bence. aşk böyle uzaktan güm güm çarptığı kalbinin, hiç tanımadığın dokunmadığın sevmeye fırsatının bile olmadığı senin için tamamen gizem dolu birine beslediğin olağanüstü bi duygu. tam 3 yıl koca 3 yıl lan bende az mal değilim sapık gibi dolaştım peşinde gizli gizli fotoğraflarını falan çeker bakar bakar ağlardım. halbuki adam farkında bile değil beni tanımıyor. neyse öyle böyle öğrendi falan güldü tabi napacak. her gün okula onun için giderdim tatillerde bile okulun etrafında dolanırdım belki görürüm diye genelde oralarda takılırdı. bir gün görmeyince krize girerdim. hiç bitmez falan sanmıştım baya bitiyor yani unutmak değil adı unutmuyosun da, daha gerçekçi olup ömrün öyle geçmiyceğini anlıyosun diyelim.
güncel Önemli Başlıklar