bugün

Anarşist ruhu olmayan çocuktur. Okkalı bi tokat yememiş çocuktur aynı zamanda.
çocukluğunu yaşayamamış çocuktur.
pısırık ve ılık bir ruha sahip ibnedir. ayrıca ona disiplin denmez, müdür fırçası denir. disiplin kavramını bilmeyen ergenlerin açacağı başlık bu kadar olur.

(bkz: disiplin kurulu)
okul yıllarına yazık etmiş çocuktur.
benimdir bu okulda yapmadigim bok kalmamasina ragmen hemde.
uslu gibi gözükür ama işini temiz yapan, yakalanmadan yapan çocuktur.
disipline gitmekle övünmeyen çocuktur.
--spoiler--
ben ne gidecem amk disiplin bana gelsin. *
--spoiler--
müdürün oğlunun gözdesi olan çocuktur. (bkz: asli44)
karda yürüyüp izini belli etmeyen çocuktur.
O değilde babası bayağı taşaklı çocuktur.

Böyleleri de vardı amına koyayım.
dürüst, efendi iyi aile çocuğudur. ilerde iyi bir yerlere geleceği muhtemel çocuklardır.
zamanında onur koluna seçilme ihtimali yüksek olan çocuktur. "onur kolu" üyelerinde "ineklikte master yapma şartı" arandığını söylememe gerek yoktur sanırım.
hanım evladı.
Bu benim hiç disipline gitmedim. iyi ki de gitmedim. Okulda müdürün ogretmenlerin gozunden dusuyosun iyi bir şey degil.
Bende o çocuklardan biriydim zamanında,okulun örnek öğrenci olarak gösterilebilecek çocuklarındandım.
Biraz eksiktir. Hiçbir zaman o anki ve de sonrasındaki duyguları anlamayacaktir. E tabi sırf bu sebepten kendisine doğru uçan bir terlik olmadığı için şanslıdır.
Ben değildim. Herkesin aklının bir karış havada olduğu bir dönem oldu. Şimdi birbirimizi hiç kandırmayalım.
Bizim zamanımızda disipline gitmek diye bir şey yoktu.

Tahtaya kalkıp tek ayak üstünde durmak, parmak ucuna sopyla vurulmak falan vardı.

Eziktik biz..evet.
bi kere müdür yardımcısı dövmüştü.

sayılmazsa bende sıkıntısızdım.
ekseriyetle ben değilim.

3 disiplin
2 kınama
2 okuldan uzaklaştırma
2 okuldan atılma
ve üniversite bırakma ile haylazlıkta kafaya oynarım.

tam bir eğitim teröristiyim.
kesin annesi ya da babası aynı okulda öğretmenlik yaptığından sürekli gözetim altında okumuştur. başka türlüsü mümkün değil.

hiç mi kavgaya karışmadınız? hiç mi kopya çekmediniz? hiç mi ders asmadınız? hadi hepsini geçtim, ilkokulda falan taso ya da sporcu kartı oynarken de mi yakalanmadınız?
Çalışkan, saygılı, etrafına sevgi dolu öğrencidir diyeceğimi sanıyorsanız tamamen yanılacağınız öğrenci tipidir. Ben şahsen hiç disiplin yüzü görmedim ama bunun sebebi disiplin kurulu cezasından sonra düzelmem daha da sıra dışı bir varlık haline gelirim korkusuydu. O yüzden ayda bir kaç kez kınıyorlardı. Hükümet gibi yani, kınıyorlar ama bir önlem almıyorlardı. *
Bir kere boş derste sınıf başkanının konuşanları yazdığı listede olduğumdan dolayı müdürün odasında almıştım soluğu bu disiplinden sayılmazsa benimdir.
hiç gitmedim.