bugün

benim gibi insandır.
herşeyden az az ama hiç bişeyden tam yoktur genelde .bu yüzden hiç bi konuda uzmanlaşamaz sıkılır
bazen "bende büyük bi yetenek var bi ama keşfedemiyorum" der kendi kendine .avuntudur.
hiçbişeyde tam bilgisi ve yeteneği olmadıgı için ömrünün geri kalanı hakkında plan yapamaz bu yüzden "carpe diem " cidir.
bir yeteneği varsa o da çok düşünmektir .kafayı yedirir.beynını durduramaz
hayatta en büyük yeteneğim konsol oyunlarına karşıdır sanırım. tabi yetenek sayılıyosa amk. lisede teknik resim dersinde düz çizgi çizemeştim el işlerine karşı ekstra bi mallığım var.
ateist olabilir insanıdır.
sanal alemde gezinen insandır. tam bir asosyaldir, tıpkı benim gibi...
yeteneksiz insandır.
Bu benim lan. Bildiğin odun gibi insanım.
Ama benden yontarak bir sanat eseri falanda çıkmaz.
Tam olarak şudur;

(bkz: i am who i am)
Yanlız değilmişim ne hoş.
erkek arkadaş ortamında oldukça faydalıdır. genelde kaleye geçirildiklerinden kaleci kim olcak sorunu yaratmaz. Ben kaledeyim zaten diyip para vermeyen belesçi modelleri de vardır ki temiz sopa hakeder.
Hiçbir şeye yeteneği olmamakta bir yetenektir.
Bu gerçekten benim. Belki de yeteneğimin olduğu bir çok konu vardır ama ben bulamadım. Genelde zaten maddi imkansızlıklardan veya ailenin istememesinden dolayı içlerimizde aslında çok başarılı olacağımız fakat aynı zamanda da hiç bulamayacağımız yeteneklerimizi istemeden köreltiyoruz.
beceriksizin tekidir.. işe yaramaz at gitsin.
Bunu iddia eden insanların nerdeyse hepsi, hiçbir şeyi yapmaya çalışmadan böyle derler. Ya da başlarlar hemen bi sonuç beklerler olmayınca yetenek yok derler. Malesef böyle.
Edit: imla
Devrin insanidir. Bu devirde yeteneğe gerek yok.
Başlıkta betimlenen insan benimdir. Ses desen yok flüt ve kapı dışında çaldığım bir şey de yok rol kesmek desen az uz diyelim ne demeye yaşıyorum ben bunu sorgulattın bana başlık.
Öyle denmemelidir zira günümüzde her insan yaptığı ufak şeyleri abartıyor. Belki de yapıyoruzdur be.
yeteneklerini fark etmemis insandir. Bir tane bile olsa herkesin yetenegi vardir.
Dövüş sporları, basketbol, çizim ve daha birçok yetenek sahibi biri olarak ben değilim. Arkadaş bu gece bu ego nereden geliyor anlamadım ki. Neyse, belki de yeteneklerini henüz keşfetmemiş bir insandır.
benim ama istemiyorum da.
yetenekler belli bir çaba yada sorumluluk getiriyor beraberinde.
Henüz potansiyellerini ortaya çıkarma fırsatı yaratamamıştır. Aslında biraz kendinin, biraz da yaşadığı ortamın problemi olabilir.
benim galiba bu. ya da yeteneklerimi ben bilmiyorum.
Şükredin. Eğer kendi başınıza sıçabiliyor iseniz bu bile yeterlidir.
O benim sanırım ya. insanlarda hünerler sıralanır ben de yok mesela. Sesim güzel değildir, çizimim yoktur, ritim duygum da yoktur alet calamam.bunun dışında ne sayabiliriz şu an aklıma gelmedi ama bunun gibi olmayan şeylerden olusmusum ben.
yeteneğini fark edecek, farkındalıklara, itilmemiş, desteklenmemiş, kendisi de boşvermiş insandır. kötü bir şeye yeteneği olmasına yetenek deniyorsa, yeteneksiz insan yoktur gibi bir şey ortaya çıkıyor.
Bunların başı üşengeçlik.