bugün

erkeklerin cogunluguna ait kisidir. hoslanma, fingirdesme ask sayiliyorsa bilmem ama gercek ask baska bir sey olsa gerek.
(bkz: barney stinson)
(bkz: neredeyse)
(bkz: ıssız adam)
aşık olacak kişiyi bulamamış erkektir.
bazen çok yersiz ithamlara maruz kalabilen erkektir.
bunun bir diğer versiyonu da:
kızlar tarafından yıpratılmış, aşık olmayan erkektir.

baştan söyleyeyim kendimi bu kategori içerisinde değerlendirmiyorum, ancak böyle adamlar var ve sanılanın aksine geçmişteki kötü tecrübelerini kullanarak kızlarla yatıp ardından kurtulma planları yapmıyorlar. aksine böyle erkekleri cımbızla çeken siz kadınlarsınız. biraz sorunlu, diğerlerinden farklı hal ve hareketlerde bulunan herkesi keşfetmek, sahip olmak ve ''geçmişi unutturan kadın'' olmak derdindesiniz. hani şu gay erkeklere yazıp ''ben onun cinsel tercihini değiştirdim kızım sen ne diyosuuun??'' diyenler gibi, farklı bir türevi sadece, ama temelde aynı.

bu ilişki açısından ''piç gibi davranma ekolü'' diye bir şey varsa bunu erkekler kendi aralarında düşünüp uygulamaya geçmedi, bu duruma talep fazlalaştıkça herkes ıssız adam oldu, bilinmez adam oldu, kızı kendisine aşık etmek için türlü maymunluklar yapıp yattıktan sonra ''benim sorunlarım var, seni mutlu edecek adam ben değilim, sen çok özelsin ama sorun bende'' moduna geçti. tekrar söylüyorum, bu modeli kadınlar yarattı, eleştirenler de gene onlar.

saç modeline, deri montuna, motorsiklet kullanmasına, ''çılgın'' bir hayat yaşamasına, sorumluluklardan kaçması ve anı yaşamasına göre adam seçerseniz bunun zorluklarına da katlanmanız icab eder. saçlarını yana tarayıp okuldan mezun olur olmaz askerliği halledeyim de iyi bir işe gireyim diyen adam çok renksiz geliyor bazılarına. neticede heyecan arayan hezeyan buluyor, iki kere iki dokuz.
iyi ve sağlam siker.
Adamdır.
Benim. Yaş 22 oldu bir de.
Olamayanlardanım.
istediğini bulamamıştır. onu etkileyecek kız karşısına çıkmamıştır. yada gaydır.