çevreci olmaktan asla bahsetmemesi gereken insandır.
tüm ülkede gezi eylemlerine katılan yaklaşık 1 milyon insan kişi başı 100 ağaç dikseydi, türkiye'deki yolların (toplam 64 bin km) sağına ve soluna yaklaşık olarak 1.28 metre arayla 100 milyon ağaç dikilebilirdi. sanırım sokağa çıkmak daha cazip geldi onlara.

(bkz: http://www.ntvmsnbc.com/id/25119018/)
KaÇak olsijen tüketen insandır(!).
"Dikili bir ağacın bile yok" söyleminin olduğu bir ülkede yaşamanması trajikomik bir durumdur. Müslümanlıkla bir alakası yoktur. Elin gavuru bizden daha yeşildir. din demeden ağaç dikemeyecek kadar aciz olunmamalıdır.
başa geçen türü ülkesinin ocağına incir dikecek kadar insan ve doğa sevmez insandır. ama, "ben çevrecinin daniskasıyım" diye yalan söylemeyi çok iyi bilir.
Huzurun bu yönden olanını tatmamış olan insandır.
sosyal medyada şair,siyasetçi,hayvan sever,sinema eleştirmenidir ayrıca.
200'e yakın çam fidanımı her gördüğümde gururlanırım.
face yeşilci direnişçisidir. profiline baksan yeşilaycı zannedersin, reelde alkolik oraya buraya çöp atan ağaç görse mel mel bakan bir gariptir.
bilinç ve hassasiyet yoksunudur dersin bu durumda birileri çıkar çöplerden ekmek toplayanlar bak orda der, hak verirsin. e birileri egosunu yenememiş kendisini gerçekleştirememiş olabilir, ya da birileri böyle olması gerektiğini düşündükleri için dikmemiş olabilirler. e marifet dikmekte değil kesmemekte de denilir.

yine de

dikenlere ve emek verenlere şükranlar. (kendimi dahil ediyorum)
Ben geçen yıl bayağı uğraştım. Dünyanın en zevkli uğraşlarından biri. ilk ektikten sonra o bitkinin hayata tutunuşunu izlemek solmadan varlığını sürdürmeye çalıştığını görmek beni oldukça mutlu ediyor.
çocukluğunu pek iyi geçirememiş olabilir. şehrin pis havasında büyümüştür ve ağacın değerini önemsemeyebilir bu yüzden.