bugün

Aslında hiç olmamıstır.benimdir.hadi gel gezek amınakodum diyecegim bir arkadaşım yok cunku böyle guzel. (Bkz: kendini kandırmak )
zor bir durumdur. allah sabır versin bana.
insan için zor bir durumdur. Fakat bu insanı olgunlaştırır, hayatın gerçeklerini öğretir.
Bu sene beni derinlere derinlere çeken durum. Hata bende miydi onlarda mıydı diye düşündürüp duruyor. Arabesk olduk iyice bu durum yüzünden.
sokayım arkadaşa dost gerek bana.
asla mümkün değildir, bundan kaçıp sözlüğe sığınıyorum sonra burada arkadaş oluyor insanlar. bi garip düzen.

yalnız kalmak diye bir şey mümkün değil bence.
Bu nasıl başlık olmak. Hiç arkadaşı kalmamak nedir? Böyle bir soru cümlesi var da bizim mi haberimiz yok.
yaşadığımdır. toplasan 6-7 tane arkadaşım kaldı. ikisiyle doğru düzgün konuşuyorum zaten. yalnız hissediyorum sözlük.
Çoğu insan satıcı oluyor sizden menfaati olmayınca görüşmek istemiyor ben de bu yüzden kimseye değer vermiyorum ona rağmen bile kendimi kullanılmış hissediyorum biriyle ilişki kurunca. Şuan cidden hiç arkadaşım kalmadı. Ya kendini kandıracaksın ya da eninde sonunda yalnız kalacaksın.
aslında sosyal faaliyetler bu yönden iyi oluyor, arkadaş edinmek için.

yine de biz varız. arkadaş olarak görebilirsin bazılarımızı.
Güven ve huzur içinde yaşamaktır. Ne demişler az insan çok huzur. Bazen istiyorum böyle bişey de bazen işte.