bugün

mevcut tüm arkadaşlarını çeşitli nedenlerle kaybetme hali.

geçen gördüm böyle bir tip. ağlıyordu ''hiç arkadaşım yok'' diye,
''hiç mi?'' dedim.
''hiç'' dedi.

nasıl oluyor, neden oluyor bilemem ama adam yalnızdı ya. gerçi banane. bir halt yemiş ki bu duruma gelmiş. ya da çok şanssız.

velhasıl var böyle bir durum.
(bkz: velhasıl)
(bkz: mağaradan entry girmek var ben)
(bkz: okuduğunu anlayamamak)
kızlar evlendi erkekler de arkadaş olmuyor. gayler de caiz değil. benim durumum bu.
Ağır depresyonun bir sonucudur . insanı hayattan soğutur . Ne sinemaya gidecek bir arkadaş ne arayıp soran bir dostunuz yoktur .
Eğer bu durum uzun sürerse psikolojiyi bozar .
hiç arkadaşı olmayanlar familyasına yeni katılanlara denir. bense en kıdemlilerindenim.
(bkz: taze bitti)
Arkadaşlarına güvensiz biri olduğunu hissettirdiğinde, arkadaşlarının düşüncelerini hiçe sayıp kendi düşüncesini ön plana attığında, arkadaşlarıyla hiçbir eğlenceli faaliyette bulunmadığında, arkadaşlarını sevmeyip onların arkasından konuştuğunda, arkadaşlarına kötü şakalar yapıp onları kendinden bezdirğinde yaşanabilecek durumdur.
insan orospusu olmayanlarin yasadigi durumdur. sadece gercek arkadaslari vardir onun. Bos insanlara hayatinda yer vermez. Ama bazen yalnizlik psikolojisi insani tarumar edebilir.
bu devirde insanlar bu kadar yavşamaya başlamışken gayet olağan durumdur.
Arkandan kuyunu kazan arkadaştan iyidir ama üzdürür sanki çok arkadaşa sahip olmak güzelmiş diye düşündürür. Aslında en iyisi az ve her zaman yanında olacak dostlardır.
mevcut iş saatleriniz sürreal ise gayet doğal olan durum.
etrafında yalaka,iki yüzlü arkadaş müsveddeleri olacağına; üç beş tane dostum diyebileceğin adam olsun.

tanım yapalım adettendir. her insanın yaşayabileceği durumdur.
Duvarlar tek dostundur,Hayata tutunursun.Bu da sen neleri atladın be.
kendini yalnız hissetmektir. kendinizi sorgulamanıza sebep olur bu durum. "acaba ben yanlış bir şey mi yaptım, ben de bir eksiklik mi var ?" gibi sorularla beyninizi yersiniz ve en sonunda bu sorulara cevap bulamadığınız için işin kolayına kaçar ve kendi kabuğunuza çekilirsiniz. olay budur.
Merak etmeyin ölmüyorsunuz.
ne zaman gercekten olmustu tribine sokar.
Hep yalniz olan biri sorun etmeyecektir.
Bu gidişle kısa sürede nail olunabilecek durum. Yalnızlıktan ölebiliyor muyuz lan?
Galiba başardığım olay, neyse hazırlık zamanı yeni arkadaşlar edinirim belki.
evlenen arkadaşlardan kaynaklıdır efendim. çoğu evlenip çoluk çocuğa karıştı. ne yapsınlar beni. peh.
Yaklaşık iki senedir içimde bulunduğum durum.
hayatımın bazı dönemlerinde yaşadığım olay.
işin tuhafı hepsini arayıp soran bendim kendileri kestiler benle ilişiği. bir şekilde arkadaş edinmede hiç bi zaman başarılı olamadım.
An itibariyle ben. Kedi köpeğin ocağına düşcez olum medet lan medet.