bugün

yanlış yapan insandır kartal yakacıkta bir tane kürt arkadaşım vardır onunla'da sırf dalga geçmek için arkadaş olmuşumdur. sinirlenip dilini ısırması ve bitişik kaşları ile gülme krizine girmek için birebirdir bu arkadaşlar. askerde hataylı bir arap devrem vardı ve başka bir hataylı arap ile yatakhanede arapça konuştukları için kavga etmiştim kendileriyle o kadardır arkadaşlığım. ermeni bir iş arkadaşım oldu bayandı bacakları harikaydı ve müdürle yatıyordu sadece iş arkadaşım olarak kaldı. facebook tan beni eklemek istedi kabul ettim iki gün sonra listeden çıkardım. *
tavsiyem kürt arkadaşlar edinin bol bol gülersiniz.
Talkan ve curcan katliamını,her gün verilen şehitleri,balkanlardaki dökülmüş Türk kanını bilen,gören Türkçüdür.
türklerin dengi, kürtler olamaz.

araplar köklü millettir. hep olacaklardır.

türkler, zaten tarih onlarla beraber başlamıştır ve toplam nüfusları 200-250 milyon arası tahmin ediliyor.

yunan milleti tarihi bakımdan çok korunan bir millettir ve türkler ile neredeyse aynı yaşam tarzına sahiptirler. sadece dinleri farklıdır. çok kaşınsalar da yinede iyi millettir ama sevişmeyi bilmiyorlar. nüfusları hala 10 milyonlarda geziyor. var olup olmayacakları konusunda kesin bir kanı yok.

ermeniler 3. dünya savaşından sonra yok olacaklardır. tek tük amerika da yaşayanlar varlıklarını devam ettireceklerdir. dünyanın en berbat milletlerinden biridir. çalışmayı sevmezler. varlıklarını sözde soykırım a borçludurlar. o da olmasaymış hepsi açlıktan ölürmüş. gelecekleri karanlık.

peki ya şu türkiye den başka hiçbir yerde vatandaşlık hakkı verilmeyen, kafa kağıdı verilmeyen kürtlere ne oluyor. neden şu yukarda adı geçen halklarla kendilerini aynı satırlara yazıyorlar. diliniz var mı, yok. alfabe niz var mı, yok. bayramınız varmı, yok. ata nı varmı, yok.

o zaman, bsgçd.
tarih bilinci olan, okumuş, okuduğunu da anlamış Türkçü dür. arap, kürt, yunan tohumlarından yüzyıllardır hainlik görmüş, ihanete uğramış Türkçü dür.

Araplar Türkleri sevmez çünkü; Türkler Müslümanlığı seve seve değil, arap kılıçları altında acı çekerek kabul etmiştir. buna rağmen müslümanlığı dünyaya yayan ırk Türklerdir ve bir dönem kılıçtan geçirdikleri Türklerin boyunduruğuna girmek, tarihin her safhasında arapların zoruna gitmiştir.*

yunanlılar Türkleri sevmez çünkü; ilk önce müslüman olduğun için sevmez. Sonrası zaten bilinen tarihtir, bize göre ana vatanımız olan yerler, onlara göre işkal edilmiş topraklardır. sen işkalcisin der seni sevmez.

kürtler Türkleri sevmez çünkü; bu ırkın ne bok yediği, hangi bayrağa hizmet ettiği şu ana kadar bilinmiyor. kişisel Fikrim türkler bunlara kardeşiz dedikçe götleri kalktı.
kürt arkadaşım var.
kürtlere ayrımcılık yapıyorsunuz diyen cahil türklere söylüyorum,o kürt arkadaşım bizim yanımızdayken sürekli Türkiye Cumhuriyetini kötülüyor Atatürk'e küfür ediyordu.
Hala ırkcılık yapıldığını savunan türk arkadaşlarıma sesleniyorum biraz bilmeden araştırmadan yorum yapmayın.
Olmayan türkçüdür. Gerçekte hepsinin vardir farkli bir halktan arkadaşlari ama iş siyasi boyuta gelince ya da böyle reel olmayan bir ortam olunca atip tutmak kolay oluyor. Insan isen eger sana benzemeyen bir çok yüzle karsilaşip halini hatirini soruyorsan seceresini çikarmaya ihtiyaç duymazsin. Ben irkçiyim hehehe diye gezen birine günlük hayatta karsilaşilmamasi da bunu gösteriyor. Aslinda hepimiz birbirimizden ne kadar farkli oldugumuzu ve tamda bu farkliligin bizi insan yaptigini biliyoruz
alnı öpülesi insandır.
işin garibi bu sayılanlardan en az 1 tane arkadaşım var ama ekstra bir şey görmedik olmaması da bişey kaybettirmez, sikkoluk yapmayın yine.
arap, kürt, ermeni yada yunan bir soydan geldiğini öğrenirse şayet yüz ifadesi görmeye değer olacaktır.

ülkü ocağında çay demler bunlar genelde zaten.
hiçbiri türkiyeden kopmayı aklının ucundan getirmemiş türk olduğunu kabul etmiş insanlarsa yanlış olan eylem.
eğer arap hataydan özerklik istiyor, kürt devlet hayalleri kuruyor, ermeni ''soykırım'' palavralarıyla ortada dönüyor rumun aklındaki hala izmir'se arkadaşlığa gerek yoktur. onlar zaten ya bu devleti terk edecek ya da yok olacaklardır.
tarihe bakarak akıllılık yapan insandır.
böyle bir türkçü tanımadım. ek olarak türkçü olmak, türk olmayan bir ile arkadaş olamayacağınız anlamına gelmez.
Yunan,süryani,koreli,arap,yahudi,kürt var da ermeni yok Allah'a şükür.