bugün

yahudi halkına yaptığı nedeni belli olmayan zulümler yüzünden, tüm dünya tarafından farklı diller de ya da dinler de sürekli olarak lanetlenen Alman Liderin ne yapmak istediğinin şimdiler de anlaşılması durumu.

Adolf Hitler
''Bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz''.
(bkz: aynı bokun laciverti)
hitler sadece yahudilere değil çingenelere, eşcinsellere hatta sakatlara da aynı şekilde soykırım uygulamıştır, bazı şeyleri karıştırmamak, kaş yapayım derken göz çıkarmamak lazım.
hitler'in psikolojisi geçmişte ve günümüzde bilinmektedir. hitler bir katil olarak anlaşılmıştır. hitler katildir! onun katil olmadığını iddia etmek, onunla aynı sınıfa girmektir.

(bkz: katil)
ırkçılıktır. aynı zamanda tüm yahudilerin aynı düşünce yapısını savunduğunu sanmaktır. ne var ki günümüzde yaşanan olaylar bu "anlaşılırlığı" artırmakta hatta bu düşünceyi desteklemektedir.
hitleri hiç bir zaman hiç bir yerde anlayamamayı nasip et ya rabbi. çünkü o ki nefretini insanların kanı ile besledi onu hiç zaman anlayamamayı nasip et ki şimdi de kan akıtanların kanlarını vahşice akıtmama aklına sahip olabileyim. unutmamak gerekir ki katil olan yahudiler değil siyonist israil ulus-devletidir. yahudi halkına katil demek türk halkına katil demekten farksızdır. ha o zamanlar bir israil devleti olsaydı böylesine zulümler işlemeye devam etseydi ve hitler çıkıp deseydi "bre deyyus, bre gafil, bre vicdansız bu ne zulm bu ne nefrettir sen kimseye allah yarattı demezsen ben sana hiç demem" o zaman anlardım anlamakta isteyebilrdim belki ama şimdi, bana uzak allaha yakın olsun yeterki ben onu anlamayayım.
bunu diyen en az hitler ve israil kadar sadist bir düşünceye sahiptirler.

(bkz: hitlerin ebesini ben)
sen şimdi hitleri anladın ya, "keşke ananın, ya da kızkardeşinin yatak arkadaşı olsaydı hitler" demek istediğim zırtabozdur. gerizekalı faşisttir.
dünyanın sayılı katillerindendir. arkadaş ne iştir anlamıyorum. daha dün insanlıktan, kardeşlikten, ezilenlerin dilinden konuşmaya çalışan adam'lar bugün hitler'i savunmaya başlamış ciddi ciddi. yahudileri katletmemişmiş falan filan. ulan yuh be! kimse zaten israil'in yaptıklarını haklı veya doğru bulmuyor. insanlıktan öte bir davranış, katliam, cinayet olduğuna zaten hem fikiriz. bu durumda kalkıpta hitler hepsini öldürseymiş falan dediğiniz zaman inanın en ufak bir farkınız dahi kalmıyor katliamı yapan zihniyetle. azıcık size ait doğrularınız olsun lan. katliam sevdiklerinize yapılınca haklı olarak ses çıkarıyorsunuz ama hitler yahudileri öldürsün demekten geri durmuyorsunuz. bu ne aciz bir düşüncedir arkadaşlar

sosyolojik konulardan tamamen uzak, iki tane milliyetçi kitaptan fazlasını okumamış, toplumların tarihlerinden bir haber, sınıfsal çatışmalardan bir haber, olayları düşünmekten bir haber, ama sorsan ezilenlerin en büyük destekçisi-kardeşi falan filan. ama hitler öldürseymiş demekten geri kalmayan bir toplum
"hitler 'i anladığını sanmak" olarak değiştirilebilecek başlık. çünkü hitler'i anlayabilecek bir insanoğlunu hayal edemiyorum. iyi yönde değil bu, bir insan ki amacı insan öldürmek. ve o insan ki şimdi göklere çıkarılıyor... tam tersi olması gerekirken, o düşünce sistemini tamamen yok etmemiz gerekirken hem de. cahilleştik mi, salaklaştık mı biz bu kadar? karaktersizleştik mi? kardeş olmadığımız millet kalmadı. yapmayın gözününü seveyim.