bugün

Oynarken illuminatinin burada da kendini gösterdiğini fark ettiğim oyun. Ulan adamların işi gücü yok sağa sola piramit ve her şeyi gören göz yapıyorlar.

görsel
motocross aracını modifiye ederek bölümleri birer birer devirdiğim oyun.
deli gibi müptelası olduğum oyun. sıkıldın mı, kavga mı ettin, otobüste misin, kafede misin; fark etmez, al arabayı çat çat kır boynunu elemanın.*
Tank ile ayda yolculuk etme şansı verdiği için sevdiğim oyundur.
Altın biriktirmek için ay bölümü kullanılan basit ama iyi tasarlanmış mobil bir oyun.
ilk indirince bu ne lan dediydim, millet bu kadar bunu mu övüyo lan dediydim. yarrak gibiymiş amk dediydim. amaaa allah belamı versin baamlısı oldum.
mükemmel bir android oyunu.

https://play.google.com/s...nZXJzb2Z0LmhpbGxjbGltYiJd
en son benzin ve para hileli versiyonunu kullandığım, buna rağmen 9000'i geçemediğim android oyunu.

s3'ü s4'ü olmayan arkadaşlar için biçilmiş kaftandır.
Güzel oyundur. Malesef takla atmayı falan öğrendikten sonra aynı tadı vermiyor ve sıkıyor. Sonuç: silinmiştir.
gerçekten güzel bir oyundur. oynayanı bağımlısı yapar ve kesinlikle tavsiye edilir.
güzel oyun fakat yolların sonunu gören olmaması olumsuz tarafıdır. finişi gören var da ben mi bilmiyorum yoksa?
En iyi android oyunu. Sonu yok mu bunun merak etmekteyim nereye kadar surucez bunlari? Ayrica tanki tamamen upgrade edin takir takir tirmaniyor namussuz.
moon haritasinda en uygun aracin motosiklet oldugu ve havada taklalar atilarak en yuksek puanin kirildigi oyundur. tank beklentilerin cok altindadir. arkadas tirmanamayan tank mi olur.
oynayanı bağımlısı yapan oyundur.
tüm araçları açmama ve son seviye geliştirmeme, tüm bölümleri açmama, toplamda 12 milyon altın biriktirmeme rağmen halen deli gibi oynadığım uygulamadır.