bugün

"Hatay'dan Eskişehir’e gelen depremzede 9.sınıf öğrencisi T.i, CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in başkanlığını yaptığı ESBAV’a bağlı Özel Çağdaş Lisesi'ne “başörtülü olduğu gerekçesiyle” kayıt yaptıramadı.

Okul müdürü ismail Samur, öğrenciye "Okula bu şekilde mi geleceksin?" sorusunu yöneltti. Eğitim-Bir-Sen’in okul önünde olayı duyurması üzerine MEB soruşturma başlattı."
O kadar imam hatip var.
O kadar başörtüsüyle kayıt yapacak okul.
Özel okul adı üstünde.

Zamanında o hep mağduruz dedikleri başörtüsü mağduriyeti "devlet üniversitesilerindeydi". Özel değil.

Sahibi çıkıp burası benim özel arazim dese kim olursa olsun gık diyemezsin.
hilal kaplan kim ki ?
Boğaz pelikanı.
kazanmak için daima mağdur oyunları olmalı diye düşünmekten başka icatları yok. hatta yeni, yeniden, yepisyeni bir 15 temmuz hikayemiz bile oluşabilir. tabii kedileri trafoya atma hikayesi mutlaka olacaktır.
hilal kaplan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından TRT (Türkiye Radyo Televizyon Kurumu) Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Birgün Gazetesi’nde çalışan Mustafa Bildircin’in iddialarına göre TRT’de, Hilal Kaplan ve Mücahit Eker’in de aralarında bulunduğu üst düzey yöneticilere 2021 yılında ödenen ücret 824 bin TL’dir.

Hilal Kaplan 2007 yılında akademisyen Süheyb Öğüt ile evlenmiştir.

Ancak çeşitli haber sitelerinde yer ala ifadelere göre Hilal Kaplan, eşi Süheyb Öğüt’ten 2022 yılının Temmuz ayında Çağlayan Adliyesi’nde sessiz sedasız boşanmıştır. Süheyb Öğüt pelikancıların başıdır.

görsel

(bkz: https://biyografi.co/hilal-kaplan-ogut/1687)
Ermeni sevdalısı, sonradan iktidar sevicisi, bana göre samimiyetsiz şahsın açıklamaları. Evet.
Her seçimde yaptığı şarlatanlık. Böyle bir sıkıntı artık yok.
Fetö artığının bitmeyen ağlaması...