bugün

öncelikle bu başlığı umarım bir bayan açmıştır aksi halde başlığı açan şahsa nefret söylemi sözcükleri tarafımdan aktarmayı bir borç bilirim.

bayan ise zaten he abla he* de gitsin.

hilal abla için ise tok olsan bile ekmeksiz ye bitsin, kalmasın.
ağzını açmadığı sürece kendisini tatlı bulan kitledir, gereksiz argümanların lüzumu yok.
güzellik göreceli kavram olduğu gerçeği olduğuna göre saçma bir düşüncedir.
benim içinde olmadığım kitledir.

ben bu hatunla gayrıcidddi düşünürüm.
nefes alsın yeter diyen kitledir.
sözlükte başlıklar arasında geziniyordum. okuyup okuyup belli belirsiz duyulacak bi ses tonuyla "yapacağın tespiti sikiim" şeklinde söyleniyordum.

"hilal cebeci yi ciddi ciddi güzel zanneden kitle" başlığını görünce dayanamadım. yo yo hilal cebeci merakımdan değil, bu başlığı açsa açsa bi kız açabilirdi, bu kızları iyi tanırdım. bu kızlara azcık güzelsin, seksisin, sendeki hatlar hiç bi en mükemmel kimsede yok yavrum manasına gelecek şekilde cümleler söylendiğinde kendini salıverir beş dakkaya msn de soyunurlardı.

avımı gözüme kestirmiştim. msn in son sürümünü yükledim. her türlü yardımcı malzemeyi 2 metre uzunluğundaki bilgisayar masamın üzerine getirip koydum. hazırdım.

amanın bu nasıl olabilirdi. bu nicke sahip bi kız olması imkansızdı. öylesine muhteşem bir nicke, harika ş harflerine bir kızın sahip olması imkansızdı. bu nasıl olabilirdi. yıllardır ikame ettiğim sarsılmaz teorim dağılmak üzereydi. canhıraş sırtımdan soğuk terler akıta kıta nick altına koştum. evet doğruydu. bu bi kız değildi.

oysa ceren olsaydı aynı "var mısın yok musun"'da adriana lima izlediğimiz gün gibi ne güzel sorardı.

-sence bu kız güzel mi?
+ne kızı ya
-adrina diyorum sence ben mi daha güzelim yoksa o mu?
+bi sn ya bi sn.. tuvalete gitmem lazım. (bu kadar büyük bi yalan ilk kez söyleyecektim)

bu cümleyi kuran bi kız değilse ne olabilirdi.
yıkılmıştım.
gökyüzü kurşun rengine dönmüştü.
bu ne biçim bi temmuzdu.
bu ne sikim bir istisnaydı.
artık kimseye güven olmuyordu.
öyle meme sende olsun seni de güzel bulacak kitledir.
(bkz: adam madam kayarım ben buna)
hipermetrop, astigmat, miyop eminiz ki bir açıklaması vardır.
(bkz: hilal cebeci yi güzel bulan zihniyet)
aile kitlesidir.
olayı sadece toplumun bize dayattığı ahlaki düzene göre yargılıyoruz sanki. fotoğrafı gördüğümde ben de ününü geri kazanmak için uğraşıyor diye düşünüyordum. hala böyle düşünmüyor değilim ama bunun yanında sözde anarşist biz sözlük yazarları, bir hilal gibi olamadık şeklinde de bir düşünce sardı dört bir yanımı.** sisteme karşı aksi davranış sergilebilen tek türk kadını yamulmuyorsam. *
(bkz: güzellik anlayışının belli kuralları olması)
(bkz: dünya güzellik kavramının tek tip olması)
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk) *
miss kashar look yarışmasında 'gideri var' ya da 'yoklukta gider' kategorisinde ilk üçe girer.
hani zevkler ve renkler tartışılmazdı diyen kitle.
monitör ekranından yazılanlara bakılınca faltaşı gibi açılan gözlerim... ülkenin güzellik anlayı$ı, aynı zamanda sanatı da algılayı$ının ne derece vasat olduğunu gösteren ayrıntı... çünkü güzel bir kadın sanat eseri gibidir. bu kadın heyecan uyandırmıyor, mide bulandırıyor la.