bugün

kapıyı arkadaşın yüzüne kapatma ayıp oluyor.
(bkz: #11924909)
açtığı başlıklarla ergenleri birbirine katarken, alta girilen cevapları okuyup huşu içinde 31 çekiyor olması muhtemeldir.
ciddi anlamda psikolojik desteğe ihtiyacı olan kişi.
(bkz: hiçbir şeye boşuna içlenmeyen adam)
ingilizce " atatürk kim futbolcu mu " diye sormuş aklı sıra ironi yapmış şahıs.

meraklanma hbbia biz atatürk'ü eleştirirken böyle saçmalamıyoruz. atatürk kimmiş aklı sıra dünya tanıyor demeye getiriyor. sen öyle san hangi dünya tanıyor biliyo musun hbbia şu emperoşlar tanıyor. ne gariptir ki övüyorlarda bazen. hatta onlarca başkan atatürk'ü öve öve bitirememiş bunu da biliyor muydun.
kendini bile sevmeyen roman karakteri. çingen değil ama, roman. bu önemli.
hızına yetişilmeyen adam. yerim ki ben onu.
ateist olmasa, aslında iyi adam.
Karısı falan vardı bi ara ben "bundan" çocuk yapıcam falan diye dolanıyodu nick altında sahi noldu ki gidip çocuk yapsa ya dediğim yazardır. Madem eşi de var gidip onun anatomisiyle uğraşsın yok eğer ondan feyz alıp alıp açıyosa bu başlıkları bu adam her şeye içlenir kanımca.
ben bu yazarı yeni çözdüm.
pek çok troll adayının ilgiyle takip ettiği yazardır kendisi. her ne kadar yazdıklarını okumadan eksilesem de, düşüncelerine saygı duymasam da verdiği emek nedeniyle saygı duyulması gerekendir. zira kimsenin okumayacağını bile bile o kadar uzun entryler girip, o kadar saçma başlıklar açmak her yiğidin harcı değildir.
herşeyeboşunaiçlenenkadınların hocası.
(#11938878)
yalnızlıktan dem vurup, bi de üstüne yansımalar çakıp beni hüzne gark etmiş yazar.
kendisi 4 paket sigara içiyormuş, hiç pişman değilmiş. tek sorunu rahat rahat merdiven çıkamıyor olması imiş. ilahı sen!
recep tayyip erdoğan başlığını bu adamın açmasını isterdim. bu olay yüzünden boşa içleniyordur şimdi.
sözlüğü 20 defa bırakıp, her seferinde geri dönen yazar.

delikanlılık budur.
arkadaşlar doğum günüm yaklaşıyor. hediyelerimi hazırladınız mı? eğer hazırlamadıysanız hazırlayın lütfen. adres vereceğim hediyelerimi kargoya verirsiniz.

buradan kim ne hediye almış caps olarak koyacağım. teşekkürler,

iyi geceler değerli kardeşlerim.
paraya kıyıp kendisine doğum günü hediyesi göndereceğim yazardır.

http://www.enilginc.com/pinfo.asp?pid=550
(bkz: troll)
(#11948823) sıktı artık bu tekrarlı espriler. geliştir biraz kendini.
sözlük hayatım boyunca rastladığım en saçma sikik entrynin sahibidir;
(bkz: #11948823)
(bkz: #11948916)izmiri götünden görmüş yazar.
facebook profili ile beni yerlere yatıran yazar ya da öyle bir şey.
kandil kutlayan düşünceli yazar.
kandilimizi kutlayan düşünceli insan.