bugün

(bkz: Rota yemek hayırlı teskereler diler)
Şu sıralar da ekşide saldırıyor ,laiklerle mücadelesinde yalnız bırakmayın hesabı olanlar.
platonik çocukluk aşkım

etuu nun pp si daha guzeldi gerci. taam vazgectim.
Neden hbbia diye kısaltıldığına anlam veremediğim yazar. imla kurallarına göre kısaltması "hşbia" olmalı.

Beybi!
Arkadaslar oglum oldu.amcalari abileri teyzeleri Allah a cok sukur minik fuat dunyaya geldi birkac gundur onunla ilgileniyorum o yuzden yoktum. Yarin askere gidiyorum bu arada oglumla fazla vakit geciremedim ama olsun vatani gorevimiz herkes hakkini helal etsin olur ya gidip donmemekte var elveda...
bize ne amk. selametle.
Allah anali babali buyutsun.
Bu arada sormadan gitmeyelim, babasi kim?
bu eleman son 5 sene de 8. kez askere gidiyor.
oğlum oldu diyosa da babası falan ölmüştür amk.
hali hazırda askerlik mesleğini icra eden yazar.
umarım uzun dönem yapıyordur dediğim yazar.
son yazdıklarına göre askerdeymiş kendileri.
adam askere gitmeden son ana kadar sözlüğü bırakmamış vay canısına.
bir ara kitap çıkaracaktı ama sonra vazgeçmişti zannedersem. cool adam'ın deyişiyle "dindoş".
hayırlı teskereler. *
Arkadaslar geldim vatani gorevimi layikiyla florya da komando olarak yaptim allah herkese nasip etsin dostlar. Gene olsa gene yaparim belki. Dusunmem lazim net cevap veremem yani.
Adam gibi adam yaptı askerliğini geldi. Evet.
çocukluk kahramanı.

hoşgeldin mübarek.
Eskimeyen troll. Hoş gelmiş.
73.askerliğini de hayırlısıyla yapmış yazar. 74.kez askere gitmesi gerekirse gidecektir belki de; yalnız düşünmesi lazımdır, net cevap veremez yani...
abartılmış vasat troll. hoş gelmiş.

neyse ki ben buradayım, kendisine trolllük konusunda yardımcı olurum.
Bir ara bluevelve ile çekişirdi ve bluevelve her seferinde tokatlardı bunu.

11. Nesiller bilmez tabi. Hatta 10. Nesiller bile zar zor hatırlar.
(bkz: senin içini sikiyim).
Bu adam ilk geldiğinde herkes ne kadar iğrenç bir adam trollüğün bile bir adabı olur falan derdi. Ancak şimdiki trolleri görünce bu adamı bile özlüyoruz gelen trol giden trolü aratıyor.
görsel

Bu sefer harbiden gitti gidiyorum galiba a.ina basiyim. Tatvan neresi aq.
Yedi sekiz yıldır bu sözlüğe üyeyim hbbianın belki onuncu kez "askere gidiyorum hakkınızı helal edin" entryisini okuyorum.

Bir yazar.

edit: o entry bir anda buhar oldu.*
Birde ezik adam vardı kedisi gazi dedesi falan.
Popülaritesinin zirvesinde nickaltina günde 100-150 entry girilen efsanevi dindoş.

özlendin yilların paltolusu.

Bi daha gel gel konyadan...
bir bluevelve yada cooladam değildir.