bugün

Bir hayat sigortasıdır.

Baya önemli. Kesinlikle yaptırın.

Sonra çok üzülürsünüz.
Mizojinizme giriş vol. 1.

Gereksiz yapmayın.
ben buna yürekten inanıyorum biliyor musunuz.
iman etmek gibi bir şey bu benim için.

o türün sevmekten anlayacağına hiç inanmadım.
Lan ezik misiniz hiç mi sevmediler sizi.

Kadınlar sever güzelde severler denk gelince anlarsınız.
Fazla pesimist bir yaklaşım. Bu zamana kadar yanılmış olabilirsiniz ama bu tüm kadınlardan umut kesmenizle çözülecek bir durum değil.

Yanıldıysanız hatanız vardır. O hatadan ders alın. Başkalarına şans verin.

Yorucu bir ameliye ama hayat bu.
bu aralar çok yaşıyorum bu duyguyu. samimi gelmiyorsunuz kızlar. gerçekten birini sevmek istiyorum fakat bir noktada güvenimi sarsıyorsunuz. mükemmeli arayan birisi değilim. zaten mükemmel olmaya çalışmak bana kalırsa hastalık. çoğu kızın 2 ya da 3 tane yedekte tuttuğu erkek var. nasıl bir döneme denk geldik hayret ediyorum. diyecekler ki sen tutmuyor musun yedekte? tutmuyorum. söyleyeceklerim bu kadar. dahası var ama söylemek içimden gelmiyor.
Edit: gerçekleri duymak zorunuza gitti değil mi?
Seks haricinde onların seni sikmesine izin verirsen her kız seni çok sever.
Paran varsa ve parası olmayan bir kız seni seviyorsa
inan abi gerçekten sever seni.
Bağ kurmada sorun yaşayan bir erkeğin serzenişi.
hiçbir kızın ifadesini bazı kızların şeklinde değiştirdiğimizde katılabileceğim bir önerme. bazı hemcinslerimin sevmekten zerre anlamadığı, adamın gözleri yerine cüzdanına bakmaktan şaşılıkla karşı karşıya kaldığı, seviyorum dediği insanı aldatılma korkusuyla sabote edip ilişkinin içine sıçtıktan sonra giden adamı suçlayıp durduğu, aldattığı, yatağa girerek adamı kendine bağlamaya çalışarak aslında seviyorum dediği insana en büyük hakareti ettiği, adamı sürekli arkadaşlarına anlatıp kamuya açtığı vakidir. ancak kendini bilen kadın gibi kadınları bunlar yüzünden yakmak da pek normal bir iş değildir.
aileniz ve yakın dostlarınız dışında kimsenin sevgisine inanmamayı öğrenmelisiniz.
inanın ama geçici olduğuna.
Kendinin sevgisiz oldugunu bilmemektir. Aslinda kendine guvenmemektir.
siz bu kızları kendi ellerinizle şekillendirdiniz, siz bu kızları hakettiniz beyler.
Ben ķızladdaki para sevgisine inanıyorum genelleme yapma.
Zamaninda çok yaşadım bu durumu, sonradan ciddi iliskilerim olunca ancak bu paranoyayi atabilmistim.
sevgisinde problem yoktur.

ama bir yerden sonra delirtiyorlar.

o noktaya kadar sevgiye koşulsuz inanın.
Tercih meselesi.

Yanlış kişileri sevmişsiniz demek ki.

Neyse ki benimki doğru seçti hahaha.
Yabancı bir bayan arkadaşım ilişkiler hakkında"ilişki bayan ve erkeğin oynadığı adil bir oyundan ibarettir" demişti.
Anksiyete bozuklugu olabilir.
Yada kendinde sevmiyorsundur.
içinde bulunduğum durumdur.
Özellikle terk edilen tarafta yer alınca ya da aldatılınca meydana gelir. Kızlar da gayet sever ancak sevme mekanizmaları yaratılışları nedeniyle farklıdır. Tabi her kız aynı değil ancak hemen hepsinde ortak olan doğuştan gelen psikolojik özellikler vardır. Bazı çevreler tarafından eleştirilse de bunların Red pill öğretisi tarafından sağlam bir şekilde analiz edildiğini düşünüyorum. Özellikle "Hipergami" ve "Shit test" vay anasını dedirtecek türden.
Bir kızdan hoşlanırsın durup duruken gelip yavşar ama o da ne! Altta sallanan dev gibi yarağı görünce onun aslında bir kız olmadığını anlarsın.
doğru bir tercihtir.
Kendi sevgimden bile emin olamıyorum bir kızın sevgisinden emin olmak benim için imkansız sanki ne kadar sevsemde 2 3 yil sonra sıradan olacak diye korkuruyorum o yüzden içimde yaşamak beni şuanlık daha mutlu ediyor biliyorum bu hastalıklı bir durum (bkz: platonik) vs diyebilirsiniz ama şuanlık böyle.