bugün

Kendisinin instela'ya gidip burayı kötülelediğini, bokladığını söylemiştim. O Da iftira attığımı söyleyip tuğla gibi paragraf döşemişti. Bak ne buldum instela'nın şeydası?

görsel

Madem öyle; durmasana burada. 50 tane Bunun gibi entryin var da senin kadar işsiz olmadığım için uğraşmak istemiyorum. Siz instelacılar şu sosyal medyanın çöplüğünden başka bir şey değilsiniz. inciciler bile sizden daha kabul edilebilir.
Az önce bana bir özel mesaj atan yazar. Üstelik ben kendisine hiçbir mesaj atmadığım halde. içeriği yazmayacağım, yasak zaten. Ama kullandığı bazı kelimeler şunlar;

'Defol, hadi uza, sorunlu bir çapsızsın, seni uyarıyorum! Falanlar.'

Bak kızım... ben sözlük meriçlerine benzemem, sokak kafası yaşıyorum. Bana böyle konuşacak adama Gerekirse sözlük hesabımı yakar yine de gereken postayı koyarım. Ama şimdi sana posta koysam buradaki insanlara rezil olurum, 'ciddiye aldığın insan bu mu?' Derler bana. Kendini önemli zanneden fakat yine kendini rezil etmekten başka bir şey yapmayan ergenin tekisin. O lafları dürer bükerim ben. Gerisini senin hayal gücüne bırakıyorum. Bu sözlükte benimle ters giden başka insanlar da oldu ancak bu kadar densizce konuşabilecek cesarete sahip ilk insansın ama o Da senin cahil cesaretinden kaynaklanıyor.

Senin cici kankilerine benzemem ben. Tamam insanlar seninle dibine kadar dalga geçmelerine rağmen Zerre utanmıyorsun, hala kendini aynı anda hem sağlıkçı, hem sporcu, hem seslendirmen, hem teknik yönetmen, hem unesco kültür miraslarını koruma uzmanı, hem uçak mühendisi, hem popstar, hem otobüs muavini, hem lastik tamircisi zannediyorsun ama ben bir gece nickaltına öyle bir gelirim ki; belki de dünyanın en vasıfsız insanı olduğun gerçeğini sana bir çırpıda hatırlatır, hayattan küsmene sebep olurum.

Önce bi şekliniz olsun ondan sonra şekil koyarsınız. Şimdi değil tuğla gibi, pirket gibi cevap yazacaksın buraya biliyorum, her türlü noktalama Ve imla kurallarından bağımsız olarak, Türkçeyi bilmiyorsun çünkü. Ama sana yazacağım tek şey bu, Bundan sonra kafamı bozarsan bir üstteki paragrafta anlattıklarımı hayata geçirmek de benim şeref borcum olsun. Kimle dans ettiğini öğreneceksin, herkes senin çapsız meriçlerine benzemez.

Hadi eyvallah.
bi sicak bi soguk derken beyni yanmis bir garip mavi ekran. itip kakmayalim, onu da topluma kazandiralim.
Az önce bu yazarın açtığı başlığı okudum. Yaşadığım aydınlanmadan Hemen sonra
sözlükten sıkıldığımı fark edip, youtube'a geçiş yaptım.
Saçma video izleme alışkanlığımdan dolayı saçma bir video açtım ve izlemeye başladım. izlediğim Videoyu yarıda kesip, videoya gelen yorumları okumaya karar verdim.
Tam yorumların olduğu yere geldim ve şununla karşılaştım;
görsel
Yani şakaysa hiç komik degil. ciddiyse de komik değil. Hiçbir türlü komik değil.
Bunları hak edecek ne yaptım?
Evren bana niye böyle bir mesaj yolluyor?

Neyse. Bir yazar.
Girdiğim her sitede beni bulan, bir yazar.
Bu saplantılıyı donuzladığım için ne yazdığını görmüyordum ama hakkımda yine bir şeyler saçmalamış, arkadaşlar uyarınca açıp baktım. Şunları demiş;

- beyin terk,
- çapsız,
- algısı kıt,
- ağlak

Son konuşmamızda bana bir daha insan gibi konuşmazsa o laflarını yedireceğimi söylemiştim; bak şimdi sözümü tutuyorum.

1- instela'nın şeyda'sı nicki ile instela denen bok çukurunda bu sözlüğe ve yazarlarına etmediğin itham, söylemediğin kötü söz kalmayacak. Sonra da gelip burada yazacaksın. Yüzsüzsün.

2- sözlüğü Twitter gibi kullanıyorsun. Format falan hak getire. Seni niye tekmelemiyorlar bilmiyorum, uğraşmak istemiyorlar galiba.

3- elon Musk ile aşk yaşayacağını sanacak kadar sağlık sorunların var.

4- diksiyondan ve tonlamadan zerre anlamayıp seslendirmenim diye geziyorsun. Sıçarken kayıt alsam senden iyi iş çıkarırım. Kanalıma hoşgeldiniz diyen 15 yaş youtuberı seni.

5- fitness antrenörü gibi ortalıkta geziniyorsun. Vücuduna hiç bakmıyorsun sanırım. Gerçi sen aynı anda hem seslendirmen, hem fitness antrenörü, hem uçak mühendisi, hem Koç ceo'su, hem iletişim uzmanısın. Ahahahah.

6- Kabile devleti gibi yönetilen KKTC'de kafa ütülediğin herifler sana sus diye mention atınca kendini first lady falan sanıyorsun. Sen aynı anda her şey olabilirsin Zaten.

7- seni insteladan bize kitlediler. Keşke biz de KKTC'ye kakalasak da kurtulsak.

8- git bi tedavi ol. Muayene ücretlerin benden. Seninki narsizmin de ötesinde ağır bir vaka.

9- seni hala donuzlamaya devam edeceğim. Bence Bunun için bile çıldırabilirsin. Çıldır.

10- hadi bana şimdi 26 sayfa tuğla gibi cevap yaz. Bu sefer Okumayacağım. Evet evet, koskoca hexa gram'ın yazdığını okumayacağım ahah. Umarım kudurmazsın.
* bu kim ya kelebek gibi konuşuyor. *
Kınamayın çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkar. Evet.
görsel
Şuan yazılanlara cevap olarak 20 satırlık bir entry girdiğine eminim.
Siz onun icin burada birbirinizi yerken o biyerlerde yesil elma yiyip ters kopru kuruyordur.
Seni de instelanı da *
görsel
Dunning Kruger Sendromu yaşayan bir kardeşimiz. Ehe. Şimdi boşuna google ile uğraşmasın sadeleştirmiş biçimde ajdar anık sendromu diyelim.

Tertemiz duygularla yaptığım şu yoruma çemkirdi her "ünlü" gibi. Ha önce özel mesaj atarak biraz kıvrandı mırmır hesabı yani dikkate almayınca daha fazla sinirlendi.

http://m.uludagsozluk.com/e/36745989/

Bak güzel kardeşim yaptığın her hareket bilinir olmak tanınmak için yapılan hareketler. Sözlükte bu saçma youtube kanalını paylaşan sonra başkası bunu görüp başlık açınca "hihihi gözünüzden bişey kaçmıyor hihihi" yapan da sensin. Yeme yani milleti. Bak daha kısa yoldan daha etkili nasıl hit alırım diyorsan sana sözlük olarak ipucu verelim.

Öncelikle evde bulunan bir duvarı güzel bir duvar kağıdı ile kaplayacaksın bu senin arka fonun olacak. Göz yormayacak ve rahatsız edici olmayacak.

Daha iç gıcıklayıcı giyinecek ekrana daha güzel pozlar vereceksin. Örneğin köprü pozisyonunu kameraya tam açıyla göstereceksin ki millet öğrensin.

"Öğrenciler bekliyor hocam"

görsel

Mesela amerikalı ve avrupalı meslektaşların "hahah meslektaşların" tekrar ediyorum meslektaşların gibi bikini alıp deneyeceksin videon hit alacak öyle sözlüklerde şansını denemeyeceksin. Çapını genişlet madem yapıyorsun bir iş hakkıyla yap.

Şimdi yastığına sarıl. Gb.
Ciddi mi bu ya?

http://m.uludagsozluk.com/e/37265616/
Bir yazar.

Arkadaslar ben tanımıyorum, sallayanlari da tanımıyorum. Halı sahadan geldim 28 entry görünce bi ugrayayim dedim.

Okumadim ama gerilmissiniz. Yapmayin. Buğday rekolte fiyatlari ne halde siz neyle ugrasiyorsunuz.

Ciftciye mazot destegi istiyorum lan!!!!