bugün

helal olsun erkeğidir.
feministtir.
Hayat müşterek değil miydi. Çok zevkli bence.
aç fakir racondan bihaber zibidi erkektir. net...
yok kızın ödeyeceği hesap başka..
parası az kalmış veya kalmamış erkektir, normaldir.
Fakirdir! Adam değildir, öküzün önde gidenidir, gereksizdir... daha ne dilim, madem parasızsın niye çıkıyorsun !
Parayla erkekliği göstermeye çalışarak kıza hava atmak yerine kıza kazık atmak isteyen erkek olabilir.
kendine erkeğim dememesi gereken tiptir. yakışır mı kıza hesap ödetmek? yazık.
Eski erkek arkadaşımdır. Bu durumu kasıtlı olarak yaptığını anlayana kadar hiç oralı olmadığım durumdur. Sonuç olarak eski de kalmış ben suanki eşimle sevgiliyken hergun arkadaşlarımı arayıp ağlayan zavallidir. Hakkında iyi ki kurtulmusum denilendir.
Ulan bu hayatta bunu da başaramadım bak
Hiç başaramayacağım gibi.
Vurduruyordur.
ben ödettim nolmuş ki? hep ben ödüyordum birunde artık zor kullandı. kendini kötü hissettiğini söyledi. iyi len al öde dedim geçtim. takılmayın böyle şeylere.
doğrusunu yapandır.

bir kız var sözlük. benden 2 yaş küçük ama elinde iphone var, benim elimde sony xperia x.

arkadaş gibi takılıyoruz yani hiç flörtleşme de yok ama nedense yemeğini, çayını, kahvesini hep ben ısmarlıyorum. iyice de alıştı bu duruma.

geçen yine zorlayarak görüşelim falan dedik. bir kızla buluşmaya bir insan bu kadar mı isteksiz olur? kız da güzel ama. neyse hiç gidesim yoktu. küçük bir bahane bulup hemen sıyrıldım aradan.

ben bunun gibi sayısız kızla takıldım böyle arkadaş ayağına. hiç gözünün yaşına bakmadan geçiriyorlar 100 lira, 150 lira hesapları. siklerinde de değil. her buluşmada, sanki babasının parasını harcıyor amk, yok şu restorana hiç gitmedim, aa burası çok güzel köfte yapıyormuş falan filan...

ama artık yetti. daha da para yedirmek yok böyle gözü aç tiplere. bunlardan karı da olmaz, ayrı konu.

neyse, lafın kısası, kızın bir geliri varsa, hesabını kendi ödemelidir. erkek adam sadece kız arkadaşının hesabını öder.