bugün

(bkz: aman diyorum)

resmen gına getirir adama. hele ki bodrumdaysanız daha başka can sıkan olaydır. sprey ile tek tek havaya dikilmiş saçlar, dar paça yırtık pantolonlar, convers söylemeden gecilmez zaten ki hadi orjinal olsa neyse. parlak parlak t shirt'ler.. her gun aynı manzara ile karşılaşmaktan resmen kusası geliyor insanın. abicim efendi gibi giyinsenize daha iyi olmuyorsunuz öyle.

bodrum gümbet
(bkz: ankara kızılay)
(bkz: izmir konak)
(bkz: izmir buca)
(bkz: adana gazipaşa)
mide bulandırıcıdır.
eğer ankara'ya gitmeden bunu söylüyorsanız, daha hiçbir şey görmemişsiniz demektir.*
gangsta rap dinlemeye başlamamın sebebi.
(bkz: uludağ sözlük)
en son tbmm de gördüm, kendimi atıyordum son anda tuttular.
sokaklarda dolaşmaktan bıkma sebebim. 2000ler ne 90lar nede 80ler gibi hatırlancak yazık.
(bkz: o da insan)
(bkz: oksijen israfı)
gerçekten de öyle. dışlamak, ırkçılık yapmaktan nefret ederim ama bunlar gerçekten yok edilmeli.
son 5 6 aya göre daha az görülüyolar etrafta. artık televizyonda bu kadar afişe edilmelerindenmidir bilmem de saklanmaya başladılar. azalarak bitsin zaten.
ankara'da kızılay civarında her köşe başında sıkça görebileceğiniz, bu dünyadan olduklarına bir türlü kanaat getiremediğim insanlar. Belediye numara vermeli.
Ciddi ciddi bıktık yahu. Artık şehri de kalmadı bu işin her yerdeler ulan. Yahu insan bir tipine bakar insana mı benziyorum neyim lan ben diye. Yok amına koyım. Yani işin garibi her ortamda taşak konusu olan bu yaşam biçimi nasıl varlığını sürdürebiliyor. Bunlar önce araştırılsın sonra da denekleri toptan imha edelim. Fosforlu Adidas satan firmalara mühür vuralım. Yok yok onları da imha edelim ileride tekrar başlamasın bu furya.