bugün

cahildir hatta zır cahildir. sözde karşı olduğu dini akımları dahi bilmez. ben acıyorum bu tiplere. bir insan bu kadar mı cahil olabilir diyerek.

ha sizin gibi olmaktansa binlerce defa şakirt olmayı tercih ederiz tabiki. lakin şakirt değilim. metodum çok daha farklı. bunları bi öğrenini yahu.

islami akımlardaki meşrep - mezhep demiyoum bakın- öğrenin ondan sonra yaftalıyın. cahil herifler.
şakirt gibi davranıyorsa yumuşaksa olabiliecek tanımlamadır efenim.
lan yumuşaklıktan falan behsedilmişken bugün derste yaşadığım bi olayı anlatayım.

kemalistin biri çıktı. izmirli bi çocuk. başladı konuşmaya işte kemalizimden falan bahsediyor.

öne doğru seslendim ve otur lan yerine dedim. tek kelime edemeden oturdu. bu da böyle bi anım.

tanım: cahilliklerinden ötürüdür.
sadeleştirilmiş tanım: cahil cüheladır.

geniş tanım: kendini ittihatçı sanan esas yobazdır. vatana millete herhangi bir katkısı olmadığı gibi kendini herkesten üstün gören körelmiş zihniyettir. bu aralar çökmeye yüz tutmuş olmasından mütevellit hırlıyorlar onu da hoş görmek lazım.
şakirtin anlamını bilmeyen kara cahil yobazların varlığını göstermiştir. sadece güldürürler bu edepsiz sahte müslümanlar.
ulan atatürk hakkında atıp tutacağına biraz bilgilen, oku, öğren. beynini yıkamışlar, sen de robot gibi sana söylenen yalan yanlış şeyleri gelip sözlüğe kusuyor, klavye delikanlılığı yapıyorsun.
şakirt kuran talebelerine denir ve bence de yanlıştır sizler gibi kurandan bihaber insanlara şakirt demek. ama bu yine de sizlerin fetosh yardakçısı olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor. dingiller sizi.
şakirtin anlamını bilen ulvi kişidir.Her müslüman şakirttir olmakta zorundadır.Şu üç günlük dünya hayatında hepimiz birer talebeyiz.Öğrenecek çok şeyimiz var hayattan
bu yumuşak davrananlara, dindoş falan denilmelidir efenim.
atatürk tam manasıyla, ittihatçıda değildir üstelik....
müslüman bir kemalist değildir. çünkü bir müslüman başka bir müslümanla müslüman olduğu için dalga geçse tuhaf olurdu. tabi şakirtin anlamını bilmeyen bi sığırsa o ayrı tabi. şakirt diyerek hakaret ettiğini sanmış olabilir mal. gayrimüslim bir kemalist "hahaha pis müslüman, salak gibi nasıl da yaratıcıya inanıyor" cinsinden laflar etse tepki daha büyük olacağından kendisine sembol bir terim seçmiştir. şakirtim ulan bunun neresi tuhaf hıyar.
ciddi anlamda çelişki yaşayana insandır. kemalist değildir.

bu aynı her kürte terörist , her fenerliye şikeci , her galatasaraylıya bölücü kara kafa demek gibi bir şeydir.

unutmamalı ki atatürkün en çok güvendiği kişilerden biri fevzi çakmaktı.
türkiye cumhuriyetinin ulu önderi Atatürk dini ise Müslümanlıktır. bunun aksini idda etmek saçmalık, farklı kategorilerde iki yaklaşımı kıyaslamak ise cehalettir. aydın insan susar, cahil cüreti olan konuşur. bunun da yumuşaklıkla bir ilgisi olmadığını bilmeyen erken öten, kendisini geliştirmek için acele etmemesi gereken zira önünde 70 sene gibi uzun yılları olan liseli yazar söylemidir.