1. ?.
  ezilmiş, yemek ve uyku düzeni bozulmuş, horlanmış öğrenci modelidir.
  ... dejavu38
 2. ?.
  ilim irfan sahibi olmak yolunda depar atan ögrenci cesitidir. (bkz: bir haftada 15 sinav veren ogrenci tipi)
  ... mulayim
 3. ?.
  üniversiteye kapağı atma umuduyla, yeme, içme, uyuma gibi ihtiyaçlarını hiçe sayıp gece gündüz test çözen öğrenci cesetidir.
  ... headacheda
 4. ?.
  an itibari ile gözlerinin önünde nereden geldiği belli olmayan siyah noktalar çılgıncasına uçuşmaya başlamış insan evladıdır... beyni pelte kıvamına gelmiş, midesinde korkunç bir yanma hissi olan, ayrıca boş gözlerle çevresini anlamlandırmaya çalışan üzerine artık çok gelinmiş allah kuludur... (bkz: cumartesi sınav mı olur lan)
  ... faydamaksimizasyonu
 5. ?.
  hayattan uzak kalmış insandır. dışarıda hayat akarken o ders calışıyordur. neden? iyi bi hayat için. lakin bilmez ki hayat sınav demek değildir ve hayatta başarılı olanlar görüp geçiren insanlardır.*
  ... pamuk proton ve 7 elektron
 6. ?.
  bir de sınavların her gün girdiği öğrenci tipi vardır.
  4 ... kelly
 7. 0.
  her gün mutlaka bir taneye giren bazen üç taneye giren ,gözü kaşı seyirmeye başlamış zavallı,bide sınavdan çıkıp jüriye girenler varki onlar ayrı bi zavallı. (bkz: ben)
  ... ofensif
 8. 1.
  6 günde 7 sınava girebilenleride vardır bu arkadaşların.
  ... nickimle değil entrylerimle hatırlanmak isterim
 9. 2.
  haziran ayına girilmesiyle birlikte dershanelerde hergün sınav yapılır ki bu yetmezmiş gibi anneler cevap anahtarını saklayıp evde de sınav yaparlar.işte biz bunlara katlanıp yılmayan ama hafiften anormalleşen öğrencileriz.
  ... hatun
 10. 3.
  yetişkin kişiler ve aileler tarafından yapılan öğrencinin tanımı mesela hergün sınavım var bu hafta dedıgımızde ogrencısın baska ısın mı var calıs diye duydugumuz tepkinin temelinde yatan mantık.
  ... krmsk33