bugün

eski sevgilisini unutamayan kişinin, her gece eski sevgiliyi düşünerek uyuması. yatması.

zordur, kişi eğer cidden aşık olmuşsa unutmak zordur. insan üzülür düşündükçe, düşündükçe daha çok aşık olur , aşık oldukça daha çok düşünüp daha çok üzülürr. iki damla göz yaşı eşliğinde uykuya dalar...
Her gece ölmektir aslında.
yeni bir sevgilisi yoktur.
zordur oğlum zordur. (bkz: ben)
hala ona aşıktır.
Her gece rüyalarınıza girer. Bir şeyler anlatır, sohbet eder. Sonra tuhaf bir duyguyla uyanırsınız sabahları.
eski sevgiliden neden ayrıldığı sorgulanmadır ayrıca insan ona hayalinde istediği ruhu veriyor ve sonra ona aşk diyor. ayrılmıştır ki ilişki yürümemiştir. ama ne yazık ki acıdır.
kesinlikle ve kesinlikle yenisi olmadığı içindir. önemli olan, yenisi olmadan da düşünmeden yatabilmekte. ancak o zaman tüm kalbinizi yeni sevgilinize verebilirsiniz..

(bkz: eski sevgiliyi unutmak için yeni sevgili bulmak)
salaklıktır. yapılacak daha önemli şeyler varken zaten ayrılma kararı vererek bir şeylerden vazgeçmiş olduğunuz birinden yada o sizden ayrılarak sizi açıkça belirten birinden kurtulmalı ve önünüze bakmalısınız.
bir süre sonra uykusuzluga dönüsür, ki bu insani en cok yıpratan seydir, en kisa zamanda güzel bir tatille kisi kendine gelmelidir. yalnizliga adim adim alissa kendisine en büyük iyiligi yapar.
Uykuların kaçmasına sebebiyet vermektir.
önceleri güzel olan ama geceler geçtikçe işkenceye dönüşen faaliyettir. eski sevgili sizi çoktan unutmuş hayatına devam ederken siz gecelerce uykusuz kalarak onu düşünüp hatta ağlayıp sabah şiş gözlerle okula gidersiniz ve bu görünümünüz sayesinde yeni bir sevgili edinme şansınızı da git gide indirgersiniz. *
akabinde ellerin nasır tutması.
unutamamaktır.