bugün

her entrysini bir bkz ile zenginleştirmek isteyen yazardır. zaman zaman gereksiz olabilen bu hareket abartılmamalıdır.
"her entrysinde bkz veren" olsa olmaz mı daha iyi..
entarinin bir kısmında (bkz: bir kısım) bakınız veren (bkz: bakınız), geri kalanında ise (bkz: ise) bakınız kullanan (bkz: kullanmak)yazardır. *
kapatisesi anca bakmaya yeten yazar olabilir. kendi yorum ve görüşlerini bildirmek yerine başkasının yazdıklarından otlanır.
başkalarının entrylerine bkz. verse daha bir hoş duracak sanki.
(bkz: kim bunlar ya kaç kişiler)
bkz: trol yazar.
ifade güçlüğü çekiyor mudur bilinmez ancak, anlatmak istediğini daha iyi ifade edebilmek için sürekli destek arayan yazardır.
yazacak birşey bulamadığından ama birşeyler yazmak için de can attığından dolayı ve her çiçekten bal alırım misali her başlığın altına atlayan yazar tipidir.

ben mi algıda seçiciyim yoksa gerçekten mi böyle oluyor bilemiyorum ama yeni neslin gelmesiyle sanki başlıkların altındaki bkz'lar epey çoğaldı gibi. hatam varsa eksile beni behçetullah.
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: bkz yazarı)
çaylaksa 40 karakteri doldurmaya çalışan yazar olabilir.
Sözlüğün ve sözlüğü takip eden kitlenin, kelebek etkisi teriminden yola çıkarak, unsurlar arasındaki çizgiyi öğrenmeleri ve zihinlerinde canlandırmalarına neden olur.

(bkz: ne diyom ben)